Як підібрати меблі в кімнату.

Комфорт, функціональність і інтер'єр кімнати залежить від правильного вибору меблів. Добре, якщо ви можете звернутися до послуг професійного дизайнера і закупити всю меблі за його рекомендаціями. Але більшість людей обходяться в цій справі самостійно. Що ж потрібно знати перед тим, як йти в магазин?
Інструкція
1
При виборі меблів в першу чергу ви повинні звернути увагу на зручність і комфорт. Необов'язково підбирати меблі тільки одного гарнітура або тільки одного виробника. Головне, щоб усі предмети покупки відповідали один одному. Також при виборі відштовхуйтеся від загального інтер'єру квартири. Якщо у вас вже є дерев'яна меблі , то краще продовжити обстановку в цьому ж дусі, а якщо ви прихильник hi-tech, то купуйте меблі з елементами металу і скла.
2
Особливо ретельно необхідно продумувати інтер'єр для маленької квартири. При всьому своєму бажанні ви не зможете умістити тут широкі ліжка або масивні шафи. Тому в подібні квартири краще купувати меблі невеликих розмірів. Ідеально в цьому випадку підійде комбінована меблі . Це оптимальний варіант для малогабаритних квартир.
3
Також зверніть увагу на якість меблів. Краще, звичайно, купувати меблі з натурального дерева, але якщо вам сподобався шафа зі штучного матеріалу, переконайтеся, що він безпечний для здоров'я. Також при покупці обов'язково перевірте наявність гарантійного талона.
4
Перед покупкою виміряйте дверні прорізи, щоб потім у вас не було проблем з транспортуванням меблів.
5
Після покупки вам необхідно правильно розмістити меблі . Фахівці радять спочатку визначити в кімнаті те місце, яке буде головним. Так, наприклад, це може бути камін, гарний столик, телевізор - те, що відразу притягує погляд. Спираючись на це місце і потрібно розставляти меблі . Щоб спростити собі завдання, можна скористатися спеціальними комп'ютерними програмами, які допоможуть без зусиль оформити вам інтер'єр. Крім того, ви можете просто вирізати з паперу меблі для вашої кімнати і переставляти їх до тих пір, поки не знайдете ту обстановку, яка припаде вам до душі.