Як носити шапку з чубчиком. Які головні убори носити з чубчиком.

Головні убори зазвичай приминають волосся, псують зачіску. Особливо складно доводиться власницям челок. Проведені вранці годинник перед дзеркалом йдуть нанівець, якщо потрібно пройти по вулиці з покритою головою. Добре, коли капелюх не тільки від холоду рятує, але й прикрашає. Як носити шапку з чубчиком так, щоб у приміщенні не соромно було зняти головний убір?
Інструкція
1
Якщо ви одягаєте в'язану шапку , тиснучу голову, сдвигайте її трохи на потилицю так, щоб чубчик залишалася відкритою. Поекспериментуйте перед дзеркалом. Визначте, яким чином на вас шапка виглядає привабливо. Пасма, випущені назовні з-під такого головного убору, додають зовнішності жіночність і м'якість. Якщо у вас прямі і жорсткі волосся, можна натягнути шапку на лоб поверх чубчика.
2
Зачешіть чубок набік так, щоб частина волосся була видна з-під шапки. Коли ви опинитеся в приміщенні і зніміть головний убір, прим'яті локони збийте руками, щоб повернути їм обсяг. Якщо у вас довге волосся, можна збирати їх в «бічний хвіст» або носити косу. Зробіть так, щоб сплетені разом пасма лежали на плечі і були видні з-під шапки. Також волосся можна під капелюхом зібрати в пучок, якщо це дозволяє фасон головного убору.
3
Високу капелюх поєднуйте з м'якими і пишними зачісками. Злегка кучеряве волосся ефектно виглядатимуть зі строгим головним убором. Випустіть назовні чубок і бічні пасма, щоб додати романтики в образ.
4
В'язану смужку можна носити як з короткими, так і з довгим волоссям. Цей головний убір може лише злегка виглядати з-під зачіски, закриваючи вуха і трохи піднімаючи чубок і окремі пасма. Для цього спочатку надіньте вузьку пов'язку через голову так, щоб вона опинилася на шиї. Піднімаючи волосся руками, натягніть смужку на лоб і вуха. Широка і масивна пов'язка може прикривати волосся цілком. Чубчик при цьому можна зрушити набік або симетрично розділити на дві частини з проділом посередині.
5
Зовсім не заважає чубчику в'язаний шарф або хустку, накинутий на голову і замотаний навколо шиї. Волосся і локони вільно обрамляють обличчя. Для такого головного убору не забудьте вибрати відповідний одяг, щоб верх і низ були в одному стилі.