Як прожити життя цікаво.

Після проведення соціологічних опитувань і досліджень, фахівцям вдалося виділити декілька чинників, які можуть зробити кожен прожитий день і всю нашу життя в цілому набагато цікавіше.
Інструкція
1
Перш за все, цікавою і щасливою нашу життя роблять відносини з нашими рідними, коханими, близькими та друзями. Кожній людині потрібне спілкування і позитивні емоції, які ми можемо випробувати в колі друзів чи сім'ї. Щоб цікаво проводити час з близькими, постарайтеся урізноманітнити ваше проведення часу: виїжджайте на пікніки, ходите в кіно, театри, влаштовуйте невеликі свята, придумуйте сімейні традиції і звичаї, які зблизять вас з родичами і друзями.
2
На думку фахівців, щасливо живуть ті люди, які усвідомлюють своє призначення і розуміють, в чому основна мета і сенс їхнього життя, завдяки чому вони займаються улюбленою справою і отримують від цього задоволення. Все, що доводиться вивчити або зробити для цього їм цікаво. Для того, щоб визначиться зі своїм призначенням, психологи рекомендують відповісти на наступні питання: - чого я найбільше хочу отримати від життя? - Навіщо мені це? - Що мені слід робити? - Що я повинен робити? - Що мені подобається робити? - що я здатний робити? Відповіді на питання повинні бути розгорнутими, що містять якомога більше варіантів. Те, що буде об'єднувати ваші відповіді і є вашим призначенням.
3
Наступний чинник, що визначає те, наскільки цікаво ми живемо - активність в житті. Діяльні люди завжди зайняті здійсненням якихось грандіозних планів і цікавих проектів, що не залишає в їх житті місця для нудьги. Для того, щоб у вас був гарний настрій і сили для активного життя, необхідно добре висипатися, правильно харчуватися, займатися спортом. Не варто з головою занурюватися в турботи, зміна виду діяльності завжди бадьорить людину, додає енергії. Добре, якщо у вас є якась глобальна мрія чи мета, до якої ви прагнете, чи дрібні ідеї, якими ви можете «загорітися» і приступити до їх здійснення. Позитивне, приємне вам оточення теж здатне дати великий стимул до виконання якихось справ.
4
Ніколи не забувайте добре відпочивати. Проводьте вільний час так, як вам подобається: дивіться кіно, читайте книги, відвідуйте виставки і музеї. Такий відпочинок не тільки дасть вам позитивні емоції, а й розширить кругозір.
5
Головна запорука цікавого життя - отримання задоволення від кожного прожитого дня. Тому намагайтеся займатися тим, що вам подобається, оточуйте себе такими людьми, з якими вам приємно спілкуватися, різноманітьте свою життя , придумуйте різні заняття, ігри і свята, і тоді в старості вам буде про що згадати.