Як робити ганчіркові ляльки.

Ляльки приносять радість не тільки дітям, а й дорослим. Адже вони можуть бути і іграшкою, і прикрасою інтер'єру, і незамінною актрисою вашого домашнього театру. А як буде дорога вашому серцю та лялька, яку ви зробите самі! Виготовити її самостійно зовсім неважко.
Інструкція
1
Використовуйте для основи ляльки еластичні жіночі колготи чи гольфи. Спочатку сформуйте з вати куля - це майбутня голова ляльки. Потім на цю кулю надіньте гольфи і надайте йому потрібну форму.
2
Вставте всередину кулі паличку, яка стане стрижнем ляльки. З іншого боку цієї палички сформуйте тулуб.
3
Позначте шию, туго перетягнувши паличку під головою складеним у декілька шарів шматочком гольфу. Далі натягніть на тулуб решту гольф і зашейте їх знизу.
4
Не забудьте виділити лінію талії - перетяните це місце ниткою.
5
Переходьте далі до виготовлення рук і ніг. Їх основою може стати згорнутий в трубочку аркуш паперу. Оберніть їх залишками колгот.
6
Долоні зшийте з прямокутних шматочків тканини, які необхідно набити ватою. Прошийте тканина, тим самим позначивши пальці. Тепер пришийте всі частини тіла до тулуба.
7
Сшейте ляльці одяг. Найпростіший варіант одежинки для ляльки - це сарафан. Візьміть прямокутний клаптик будь-якої тканини. Стачайте її краї, надіньте на ляльку, потім у верху сарафана проденьте нитку і затягніть її. Все, сарафан готовий. До нього можна пришити рукава, таким же чином Стачать тканину і зібравши нитку вгорі і внизу.
8
Зв'яжіть лялечці туфлі, які можна набити ватою і пришити до ніг.
9
Важливою деталлю образу ляльки є її обличчя і зачіска. Обличчя можна намалювати олівцем або фарбами - тут все залежить від вашої фантазії. Деякі умільці навіть вишивають очі і рот. А зачіску можна спорудити з ниток «муліне». Сплетіть з них красиву косу і прикріпіть її до голови. Можна прикрасити зачіску бантиком або пов'язати бант навколо голови.
10
Залишилися останні штрихи - підв'яжіть сарафан красивою тасьомочкою. На шию ляльці повісьте гарні намиста. Ось і вийшла у вас справжня ганчіркова лялька!