Як знайти драйвер для мережевої карти. Як визначити мережеву карту.

Драйвер - це програма для здійснення взаємодії комп'ютера з підключеним до нього обладнанням (сканер, принтер, модем, факс, і т.д.). Найчастіше для нормальної роботи пристроїв потрібно періодичне оновлення подібного програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Визначте спочатку модель своєї мережевої карти, щоб завантажити і встановити драйвер для неї. Існує два види мережевих карт: вбудовані та окремі плати. Загляньте в системний блок, якщо роз'єм мережевого інтерфейсу вбудований в материнську плату, значить, вам необхідно виконати пошук драйверів для мережевої карти за назвою материнки. Якщо ж у вас встановлена окрема мережева плата, тоді необхідно встановити її виробника і модель. Це можна дізнатися з наклейки на картці. Якщо це неможливо, виконайте наступний крок.
2
Встановіть спеціальну утиліту EVEREST для визначення пристроїв комп'ютера, щоб виконати пошук драйвера для мережевої плати. Для цього перейдіть на офіційний сайт виробника програми http://www.lavalys.com/, виберіть праворуч EVEREST Ultimate Edition, в наступному вікні виберіть посилання для закачки у вигляді стрілки.
3
Дочекайтеся завершення завантаження, встановіть програму на комп'ютер. Після цього запустіть Everest, в лівій частині вікна виберіть пункт «Пристрої» - «Пристрої Windows» - «Мережеві адаптери». У правій частині буде відображено назву мережевої плати, яке потрібно скопіювати для пошуку драйверів.
4
Виконайте пошук офіційного сайту виробника за назвою мережевої плати, виберіть на сайті посилання для завантаження (Downloads), виберіть модель своєї мережевої карти, операційну систему і скачайте драйвера для неї. Якщо не змогли знайти сайт офіційного виробника, скористайтеся наступними посиланнями: http://www.driverov.net/driver/networks.html. На даному сайті представлена база драйверів для різноманітних пристроїв.
5
Виберіть виробника зі списку, далі виберіть модель карти, на наступній сторінці виберіть для завантаження драйвер для вашої операційної системи. Аналогічно пошук драйверів можна виконати на сайті http://intercomp.net.ru/driver/network.php?page=2.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q4ltKrPfCeY
Зверніть увагу
Для того щоб забезпечити її безперебійну роботу вам буде потрібно встановити спеціальну утиліту - драйвер. Драйвери для мережевої карти - це спеціалізоване програмне забезпечення, яке дає можливість операційній системі комп'ютера здійснювати взаємодію з підключеним обладнанням. Зазвичай ця утиліта набувається в комплекті з купується пристроєм.
Корисна порада
Якщо у вас виникла проблема з драйверами для мережевої карти або бездротового адаптера, то в першу чергу потрібно спробувати встановити відповідний драйвер, спробувати встановити іншу версію драйвера. Оскільки, мережеві карти та бездротові адаптери бувають різні, то і драйвера для них потрібні різні. Насамперед потрібно визначити яка мережева або бездротової адаптер у вас встановлені.