Як навчитися малювати замки. мальований замок.

Малювати замки дуже цікаво. Використовуючи зображення палацу, ви можете прикрасити декоративне панно або стіну дитячої кімнати. Пейзаж з красивим казковим замком додасть інтер'єру романтичний вигляд.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Оберіть бажаний розмір замку. Ви можете позначити позначками на аркуші крайні точки зображення. Щоб замок вийшов акуратним, а його обриси рівними і чіткими, використовуйте лінійку і м'який олівець.
2
Намалюйте стіни споруди у вигляді великого горизонтального прямокутника. До його бічних краях прірісуйте вертикальні прямокутники, які стануть сторожовими вежами. У середньовічних замках вежі розташовувалися на всіх кутах оборонної стіни. Таке розташування дозволяло побачити наступаючого ворога на великій відстані.
3
Вежі замку мають форму циліндра. Зобразити округлість споруди можна за допомогою правильно розташованих тіней. На верхньому краї веж намалюйте кам'яні квадратні зубці. Як приклад використовуйте форму шахової тури.
4
Додайте ще одну вежу в середню частину малюнка. Нижня частина вежі повинна бути прихована стіною. Причому ця вежа повинна бути більшими і вище сторожових. Для неї малювати оборонні зубці на верхньому краї споруди не обов'язково.
5
Завершіть зображення всіх веж загостреними дахами. Якщо ви малюєте казковий замок, то можете досить сильно витягнути шпилі дахів вгору. Це додасть зображенню карикатурний вигляд. Вершини дахів прикрасьте тонкими прапорами.
6
Навіть у такої захищеної споруді, як замок, є вікна. Але вони невеликі і вузькі. Зобразіть їх у вигляді витягнутих арок. Чим менше вікон ви намалюєте, тим більше неприступним буде здаватися ваш палац.
7
Посередині стіни зробіть великі ворота у формі арки. Заповніть вийшла фігуру декількома вертикальними лініями. Так ви позначите дошки або залізні прути, з яких зроблені ворота.
8
Внутрішній простір стін і веж заповніть візерунком з цегли. Для цього намалюйте рівні ряди невеликих прямокутників.