Як виправити форму голови. Як зробити форму голови круглої.

Будь-яка жінка є примхливою і завжди чимось незадоволена і шукає в собі недоліки. Комусь можуть не подобаються свої ноги, талія, губи або форма голови . При цьому можливе виправити форму голови за допомогою відповідної зачіски і макіяжу, не вдаючись до оперативного або хірургічного втручання.
Інструкція
1
Дівчатам з овальною формою голови підійде будь-яка зачіска. Така форма вважається ідеальною. Можете носити довгі або короткі волосся, робити будь-які стрижки і експериментувати з різними кольорами.
2
Якщо у вас кругла форма голови , то вам підійдуть зачіски з об'ємом зверху. Це зможе візуально зробити ваше обличчя більш тонким. Чубчик краще зачісувати на одну сторону. Чи не прикривайте повністю лоб - це зробить ваше обличчя ще більш круглим. Подовжите особа, за рахунок зниження обсягу щік. Нанесіть на щоки круглої великий пензлем темну пудру, а потім рум'яна на вилиці - у вигляді трикутника. Таким чином, ваше обличчя буде здаватися візуально вже.
3
Якщо ваша форма голови за формою нагадує квадрат, то в своїй зачісці зробіть акцент на лоб. Це допоможе візуально максимально його підняти. Пом'якшите кути особи, вам допоможе в цьому тонування кутів нижньої щелепи темною пудрою і темні рум'яна, які потрібно нанести на вилиці у вигляді трикутника, витягнуті до скронь.
4
Щоб виправити довгасту форму голови , додайте обсяг пасом по лінії скул, а також зробіть акцент на чубок. Все це допоможе візуально розширити і вкоротити ліцо.Пріпудріте темною пудрою верхню область лоба і нижня ділянка підборіддя. Нанесіть рум'яна горизонтально на середину щік.
5
Якщо ви володієте грушоподібної формою обличчя, то вам потрібно підстригатися так, щоб більший обсяг волосся був у вершини голови . При цьому пасма волосся по щоках зовсім не повинні бути об'ємними, а краще, щоб їх там зовсім не було. Це візуально збільшить лоб, тому ваша форма голови стане більш досконалою.
6
Якщо у вас ромбовидна форма особи, то вам підійдуть зачіски, які максимально відкриють лінію скул. Це створить додатковий обсяг на лінії лоба і подбородка.Затеніте темною пудрою всі виступаючі частини обличчя і нанесіть рум'яна на передню область щік, не зачіпаючи вилиці.
7
Особа, яка нагадує за формою сердечко, слід обрамляти красивими м'якими пасмами. Чубчик найкраще розділіть на дві частини одним рівним проділом. Злегка відкрийте центр лба.Виделіте темною пудрою віскі, гостру частину підборіддя і вилиці, рум'яна нанесіть у вигляді ромба на передню поверхню щік.