Як освітлити шкіру навколо очей.

Очі - найяскравіша і помітна частина обличчя. При цьому загальний стан і колір шкіри навколо них може серйозно вплинути на зовнішній вигляд людини. Однак використовувані для освітлення шкіри обличчя маски і креми є невідповідними для відновлення нормального відтінку шкіри в навколо очей.
Вам знадобиться
  • - сиру картоплю;
  • - петрушка;
  • - кріп;
  • - ромашка.
Інструкція
1
Спочатку виявите і, по можливості, усуньте причини потемніння шкіри під очима. До можливих причин відносяться: вживання алкоголю на ніч, часті закрепи, а також порушення роботи серця або нирок. Крім цього, темні кола можуть стати наслідком вікових змін в організмі.
2
Щоранку робіть масаж зони навколо очей. Відразу після ранкового вмивання легкими рухами масажуйте нижню повіку подушечками пальців. Рухи виконуйте від скроні до перенісся. Масаж продовжуйте робити протягом 2-4 хвилин.
3
Після масажу користуйтеся спеціальним гелем або кремом, призначеним для освітлення шкіри біля очей. Наносите його кінчиками пальців за допомогою легких рухів на нижню повіку від скронь до перенісся.
4
Після нанесення крему або гелю зробіть кілька досить сильних давили рухів на краю очної орбіти в такому ж напрямку (тобто від скронь до перенісся). Такі рухи продовжуйте протягом 1-2 хвилин. При їх виконанні стежте за тим, щоб шкіра не розтягувалася і не порушувався (тобто натискання повинні бути акуратними і точними).
5
Щодня або через день робіть наступну водну гімнастику. Наповніть широку чисту тару холодною водою, опустіть у воду обличчя і прямо у воді кілька разів стуліть і розімкніть повіки.
6
Протягом 10 хвилин виконуйте наступні вправи. Закрийте очі, зафіксуйте шкіру в куточках очей вказівними пальцями так, щоб вона не збиралася в зморшки. Примружтеся зі всієї сили на 6 секунд, після чого повністю розслабте повіки. Таку гімнастику можна робити 1-4 рази в день.
7
Робіть освіжаючі маски з натертої сирої картоплі або розім'ятих коренів петрушки. Маску накладіть на повіки на 10-20 хвилин, після чого змийте її теплою водою. Робити таку маску потрібно один раз на тиждень протягом місяця.
8
Робіть контрастні примочки з трав'яних настоїв. Заваріть в половині склянки окропу 1 чайну ложку кропу або ромашки, після охолодження розділіть настоянку на 2 частини. Одну з частин сильно охолодіть, іншу підігрійте. Прикладайте до області навколо очей марлеву серветку, змочену поперемінно то в гарячому, то в холодному настої. Проводите цю процедуру через день протягом одного місяця.