Як підняти куточки губ. Як підняти куточки губ в домашніх умовах.

Опушені куточки губ надають особі сумне й невдоволений вираз. Даний дефект виникає з віком або може бути наслідком індивідуального анатомічної будови обличчя. Позбутися від недоліку можна радикально, вдавшись до хірургічної або ін'єкційної корекції. Тимчасовий ефект досягається завдяки помаді і контурного олівця.
Вам знадобиться
  • - хірургічне втручання;
  • - ін'єкції;
  • - макіяж.
Інструкція
1
Якщо ви зважилися на кардинальні заходи, запишіться на консультацію до пластичного хірурга. Розрізняють два види хірургічних методик: корнер ліфт і корекція м'язи. Корнер ліфт являє собою висічення маленьких ділянок шкіри і м'язів над куточком верхньої губ и, що виходять на кілька міліметрів за кордон зовнішнього куточка. Завдяки процедурі лінія губ піднімається догори. Втручання проводиться під місцевою або загальною анестезією і триває 30-40 хвилин. Основні шви видаляються на 3-й - 4-й день, а останню ниточку знімають на 7-й день. Не користуйтеся косметикою протягом 7 днів після операції. Для прискорення загоєння шраму і попередження утворення келоїдних рубців проводите легкі натискання подушечками пальців на зону корекції, починаючи з 5-6 дня після операції. Дана корекція прекрасно підходить пацієнтам середнього та старшого віку. Після неї може залишитися невеликий малопомітний рубець.
2
Методика, підсікати м'яз (корекція м'язи) підходить як жінкам, так і чоловікам. Операція не залишає шрамів. В даному випадку розріз проводиться через рот, на внутрішній стороні щоки. Процедура триває 30-40 хвилин під місцевою або загальною анестезією. Шви видаляються на 6-й день.
3
Якщо ви не хочете вдаватися до хірургічного втручання, зверніться до ін'єкційним методиками. Вирішіть проблему шляхом введення під куточки губ гелю або препаратів контурної пластики. Поцікавтеся у фахівця щодо введення в проблемні зони вашого власного жиру, взятого з стегон, сідниць або живота. Завдяки даній методиці вам не потрібно реабілітаційний період, і ви відразу побачите результат. Якщо вам введуть гель, ефект буде тривати близько року, власний жир збереже результат на все життя.
4
Підвести куточки рота можна, вдавшись до уколів ботоксу. Вам зроблять уколи вздовж м'язи, трохи вище краю нижньої щелепи. Ефект буде досягнутий за рахунок розслаблення м'язи, через яку опускаються куточки рота. Через рік повторіть процедуру.
5
Досягти зорового ефекту можна за допомогою макіяжу. Використовуючи помаду і олівець для губ, підніміть куточки губ. Нанесіть олівець на куточки рота і добре прорисуйте нижній контур. Вирівняйте губ и і нанесіть помаду. Для досягнення максимального ефекту нанесіть блиск для губ.