Як приховати свою адресу.

Кожен підключений до мережі інтернет комп'ютер має свій IP - унікальний мережевий адресу . Іноді користувач інтернету не хоче, щоб інформація про його мережевому адресу е фіксувалася в логах відвіданих ним ресурсів. У цьому випадку застосовуються методи захисту, що дозволяють приховати реальний адресу .
Інструкція
1
IP буває динамічним і статичним. У першому випадку при кожному підключенні до інтернету комп'ютера присвоюється новий мережевий адресу з числа вільних на даний момент. Якщо хтось захоче обчислити вас по такому ай-пі, то йому вдасться лише дізнатися вашого провайдера. Інформацію про те, хто користувався даними ip в такий-то час, провайдер може видати тільки за запитом правоохоронних органів.
2
При статичному ай-пі ситуація складніша. Відвідуючи веб-сайти, спілкуючись на форумах і т.п., ви кожен раз залишаєте інформацію про своє адресу е. Ваш ай-пі не змінюється, тому зловмисник, дізнавшись його, може методично намагатися зламати ваш комп'ютер. В даному випадку приховування ip стає цілком зрозумілим і виправданим дією.
3
Щоб приховати ай-пі можна використовувати анонімайзери (cgi proxy). Користуватися анонімайзером просто: відкрийте його сторінку, введіть у форму потрібний вам адресу . Відбудеться перехід за вказаною адресу у, при цьому анонимайзер стає посередником між вами і переглядається ресурсом. Відповідно, в логах відвіданого ресурсу залишається ай-пі адресу Анонімайзера.
4
Другим поширеним варіантом є використання проксі-серверів. Проксі-сервер, як і анонимайзер, стає посередником між вами і відвідуваними сторінками. Знайшовши робочий проксі, пропишіть його адресу і порт в настройках браузера. Після цього користуйтеся інтернетом так само, як зазвичай, при цьому всі з'єднання будуть йти через проксі-сервер.
5
Третій варіант: використовуйте програми, що приховують ай-пі адресу . Прикладами таких програм є Tor, SocksChain (платна), JAP, Mask Surf. Користуватися такими програмами досить просто - встановіть програму на комп'ютер, налаштуйте її. Всі з'єднання будуть йти через використовуються програмою проксі-сервери.