Як скласти нагрудний хустку.

Наявність нагрудного хустки в гардеробі чоловіка не вважається обов'язковим. Але він може стати вельми цікавим аксесуаром, що підкреслює елегантність і індивідуальність. Крім того, для різних випадків і костюмів можна підібрати свій спосіб складання нагрудного хустки.
Інструкція
1
Складіть нагрудний хустку способом, званим «Астер». Для цього візьміть хустку двома пальцями за середину. Його кути повинні вільно спадати вниз. Підтягніть два будь кута до рівня середини, потім підніміть залишилися кути і в такому положенні помістіть хустку в кишеню. Кути розправте по своєму смаку.
2
Для того щоб укласти нагрудний хустку способом «Купер» накиньте тканину на привідкритий кулак лівої руки, а правою рукою зробіть поглиблення в середині хустки. Однією рукою зберіть верхню третину тканини і подверніте кінці вгору вільною рукою. Укладіть хустку в кишеню і розправте тканину.
3
Спосіб «Кагні» вимагає розташування хустки на робочої поверхні ромбоподібним чином. Складіть його навпіл так, щоб нижній кут виявився зміщений трохи вправо по відношенню до верхнього. Підніміть лівий нижній кут отриманого трикутника до верхніх, але сместите його трохи нижче. Проробіть таку ж операцію з правим нижнім кутом. Підверніть нижній край тканини відповідно до розміру кишені і помістіть хустку на своє місце.
4
Складіть нагрудний хустку «Президентським» способом. Для цього складіть тканину вчетверо таким чином, щоб краї з Обметко опинилися зверху і справа. Складіть хустку навпіл зліва направо. Нижню частину підігніть і розпрямте тканину хустки в кишені.
5
Для того щоб укласти нагрудний хустку «Одним кутом» складіть тканину хустки у вісім разів і розташуйте його у вигляді ромба на робочій поверхні. При цьому лінія згину повинна виявитися праворуч. Для отримання трикутного виду сумістите нижні кути з верхніми. Загорніть правий і лівий кут до центру трикутника таким чином, щоб вони не перекривали один одного. Помістіть хустку в кишеню получившимся кутом вгору.
6
Складіть хустку у вигляді квітки. Для цього візьміть хустку за середину тканини таким чином, щоб кінці виявилися вгорі. Перехопите тканину рівно посередині і заправте нижню частину хустки усередину. Помістіть хустку в кишеню «пелюстками» вгору і акуратно розправте їх.