Як прибрати яскравість на моніторі.

Щоб працювати за комп'ютером було зручно, потрібно налаштувати монітор таким чином, щоб якомога менше напружувалися очі. В основному за це відповідають такі параметри, як контрастність і яскравість .
Інструкція
1
Активуйте налаштування монітору, щоб прибрати яскравість . Як правило, заводські настройки є найоптимальнішими. Кожен монітор, перед тим, як відправити його на реалізацію, заводський фахівець калібрує і відбудовує, зберігаючи параметри. Щоб активувати заводські настройки, натисніть на моніторі кнопку Set/Auto. Зазвичай вона розташовується на нижній панелі, якщо мова йде про LCD моніторі. Якщо у вас монітор з ЕПТ (променевою трубкою), то дану функцію ви зможете активувати в основному меню.
2
Скорегуйте системні настройки, щоб прибрати яскравість на моніторі. В панелі управління зайдіть в налаштування монітора. Там знайдіть розділ управління контрастністю і яскравість ю монітора. Встановіть оптимальні на вашу думку настройки і збережіть їх.
3
Використовуйте заводські режими на вашому моніторі для того, щоб зменшити яскравість . На передній нижній панелі вашого монітора знайдіть кнопки, підписані, як «-» LightView «+». По черзі натискайте кнопки + і -. Активуватимуться різні заводські режими, які становлять певні співвідношення яскравості і контрастності монітора, спеціально підібрані для різних цілей його використання. Якщо жоден з цих режимів не задовольняє ваші потреби, скоректуйте який-небудь з них вручну.
4
Виберіть режим, який найближче до потрібного результату. Потім перейдіть в меню монітора і скоректуйте параметри яскравості і контрастності. Найкраще при налаштуванні використовувати спеціальні зображення, які мають великий дозвіл і колірний спектр, що дозволить визначити, наскільки добре відбудований монітор. Такі зображення можна знайти в інтернеті. Скачайте одне з них, відкрийте в будь-якому додатку і налаштуйте яскравість монітора вашого персонального комп'ютера.