Як вводити Генферон.

Генферон - нове унікальне засіб, який було створено російськими вченими Центру Інженерної Імунології. Воно являє собою комбінований лікарський препарат, який надає антибактеріальну, противірусну та імуномодулюючу дію. Генферон випускається у вигляді ректальних і вагінальних супозиторіїв.
Інструкція
1
Генферон використовують у складі комплексної терапії інфекційно-запальних захворювань урогенітального тракту у жінок і чоловіків. Препарат призначається при хламідіозі, генітальний герпес, микоплазмозе, уреаплазмозі, вагінальному кандидозі, трихомоніазі, папіломавірусних інфекціях, бактеріальному вагінозі, ерозії шийки матки, простатиті, уретриті і т.д.
2
Дозування і тривалість курсу лікування у жінок залежить від тяжкості захворювання. У більшості випадків лікар призначає 10-денний курс. На підставі результатів аналізів лікування може бути припинено або продовжено. Вводите по 1 супозиторію вагінально 2 рази на добу протягом 10 днів. Сходіть до лікаря і здайте повторні аналізи. При необхідності продовжите курс лікування. Використовуйте 1 супозиторій через день протягом 1-3 місяців (залежно від результатів лікування).
3
Чоловікам в більшості випадків теж прописують 10-денне лікування. Вводите ректально по 1 супозиторію 2 рази на день. Здайте аналізи. Виходячи з отриманих результатів, лікар проінструктує вас про подальші дії.
4
В вагітність застосування ліків можливо на термінах від 13 до 40 тижні тільки в тому випадку, якщо користь від терапії перевищує можливий ризик для плоду. Дане питання вирішує лікар в індивідуальному порядку.
5
Пам'ятайте, що препарат має протипоказання. Можливі алергічні реакції у вигляді свербежу та шкірних висипань. Можуть спостерігатися озноб, стомлюваність, підвищення температури, м'язові і головні болі і т.д. При найменшому дискомфорті припиніть використання супозиторіїв і зверніться до лікаря.
6
Майте на увазі, що Генферон не знижує ефективність контрацепції. Однак під час лікування не забувайте користуватися презервативами до повного одужання. В іншому випадку можливе повторно інфікування.
7
Для запобігання реінфекції запропонуйте одночасне лікування вашому статевого партнера.
Корисна порада
Допускається застосування Генферон під час менструаціі.Лекарство не впливає на виконання видів діяльності, що вимагають швидких реакцій.