Як відновити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв в операційній системі Windows відповідає за збір і висновок інформації про всі комплектуючих, з яких складається комп'ютер, а також підключених до нього пристроїв - принтера, веб-камери, usb-носіїв та інших.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Помилки в роботі « Диспетчер а пристроїв», як і інших системних утиліт Windows, можуть виникнути через поганий стан системи, пошкодження системних файлів і дій вірусів . Також можуть бути різні збої від неліцензійного програмного забезпечення, дії хакерів і багатьох інших факторів, які впливають на роботу персонального комп'ютера.
2
Натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Введіть в діалогове вікно команду cmd і натисніть Enter. Запуститься командний рядок, з якої можна задіяти виконання сервісних команд, в тому числі і перевірку системних файлів. Введіть команду sfc/scannow. Дана команда виконає перевірку і відновлення системних файлів. Будьте готові вкласти диск з дистрибутивом операційної системи, якщо утиліта не знайде необхідні файли для відновлення на жорсткому диску.
3
Якщо ви не плануєте робити сканування системних файлів прямо зараз, введіть команду sfc/scanboot, і перевірка буде виконана при наступному завантаженні системи. Ви можете повернути стан операційної системи до того моменту, коли утиліти не викликали помилок, якщо у вас є відповідна точка відновлення. Натисніть кнопку «Пуск», потім «Усі програми», «Обслуговування», «Архівація та відновлення системи».
4
Відновити системні файли можна також за допомогою дистрибутива системи. Вставте диск в привід і завантажте комп'ютер з оптичного носія. Виберіть установку системи в режимі оновлення або відразу перейдіть до відновлення системних файлів, зайшовши в пункт «Відновлення системи». На протязі декількох хвилин операційна система буде сканувати всі файли, які повинні бути на комп'ютері для повноцінної роботи, і в автоматичному режимі будуть відновлені відсутні дані.