Як відновити планувальник.

Завдання за задач в операційній системі Windows служить для створення певного графіка дій програм. За допомогою нього можна задати включення якої-небудь програми в певний день, в потрібний час - наприклад, реалізувати будильник включенням програвача з піснею щоранку. Окремо як компонент Завдання за задач встановити не можна, він є вбудованої системної утилітою.
Інструкція
1
Перевірте, чи є в папці операційної системи C: WindowsSystem32 файли mstask.dll, schedsvc.dll і schedcli.dll, а також schtasks.exe, які відносяться до файлів планувальника. Якщо вони відсутні, спробуйте скопіювати їх з інсталяційного диска або відновіть за допомогою утиліти Handy Recovery. Уважно копіюйте дані файли. Як показує практика, часто користувачі персональних комп'ютерів плутають системні файли, і операційна система при подальшій завантаженні виводить системні помилки.
2
Виконайте перевірку системних файлів. Запустіть командний рядок і введіть оператор sfc/scannow. Дана команда виконає перевірку і відновлення системних файлів. Відновлення можна також запустити з диска операційної системи, якщо завантажити комп'ютер з нього і вибрати пункт «Відновлення системи». Ви можете використовувати обидва варіанти для більш надійного відновлення всіх даних, яких не вистачає на персональному комп'ютері.
3
Виконайте відновлення операційної системи до того моменту, коли « Завдання за » задач був присутній в системі, якщо у вас є відповідна точка відновлення. Натисніть кнопку «Пуск», потім «Усі програми», «Обслуговування», «Архівація та відновлення системи». Виберіть потрібну точку відновлення і перевірте список програм, які зачіпають відкат системних файлів.
4
Якщо відновлення « Завдання за а» не відбувається навіть після відкоту системи до попередньої точки відновлення, значить, ваші системні файли пошкоджені. Виконайте переустановку системи, попередньо зберігши особисті файли. Функції « Завдання за а» можна перекласти на самостійні програми з подібними функціями. Ви можете знайти і завантажити з інтернету безліч таких додатків, скориставшись послугами пошукових систем.