Як вставити одне зображення в інше в Фотошопі.

Уміти поводитися з Adobe Photoshop добре вже тим, що не потрібно ламати голову, якісь листівки дарувати людям на свята. Тому що їх можна зробити самому. І один з навичок, який буде потрібно в цьому випадку - це вміти вставити одне зображення в інше.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму і відкрийте в ньому обидва зображення: те, в яке хочете вставити, і те, яке хочете вставити. Для цього натисніть гарячі клавіші Ctrl + O, виберіть файл (або файли, якщо вони в одній папці) і клікніть «Відкрити».
2
Виберіть те зображення , яке маєте намір вставити. Якщо ви хочете вставити його повністю, візьміть інструмент "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V) і просто перетяните на інше зображення . За допомогою цього ж інструмента можна переміщати перетягнуте зображення вже всередині «пункту призначення». Однак тут можна зіткнутися з однією трудністю - розміри вставленого зображення можуть не відповідати вашій задумом.
3
Якщо і зображення занадто велике і загороджує собою весь «пункт призначення», то перед тим як перетягувати, зменшіть його. Для цього клікніть пункт меню «Зображення» (Image) -> «Розмір зображення» (Image size) або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + Alt + I, в вікні знайдіть секцію «Розмірність» (Pixel dimensions, вона знаходиться в самому верху), зміните в ньому параметри «Ширина» (Width) і «Висота» (Height), а потім натисніть ОК. До слова, щоб повертатися на кілька кроків назад, використовуйте меню «Історія» (щоб його відкрити, натисніть пункт меню «Вікно» (Window) -> «Історія» (History)).
4
Якщо зображення занадто маленьке, то його можна збільшити вже безпосередньо в «пункті призначення». У списку шарів виділіть шар з перетягненим зображення м і натисніть Ctrl + T. Навколо шару з'являться квадратні маркери, затисніть Shift (щоб зберегти пропорції зображення) і потягніть один з кутових маркерів назовні. До речі, за допомогою цього способу можна і зменшувати зображення , для цього тягніть кутовий маркер всередину зображення.
5
Щоб зберегти результат натисніть Ctrl + Shift + S, в вікні вкажіть шлях, впишіть ім'я, визначте тип майбутнього файлу і натисніть «Зберегти».