Як зарядити телефонний акумулятор. Зарядка телефонної батареї.

Зарядні пристрої для телефонів досить часто виходять з ладу. Найчастіше пошкоджується провід. Нехай ці пристрої і коштують недорого, все ж трапляється, що під рукою підходящого немає, а телефон терміново потрібно зарядити. У такому випадку можна скористатися альтернативними способами зарядки мобільного телефону.
Інструкція
1
Якщо у вас або у ваших родичів також є мобільні телефони, причому того ж виробника, що і у вас, ви можете на час взяти у них зарядний пристрій - з великою часткою ймовірності воно підійде. Крім того, хоч і рідко, але трапляється, що мобільник одного виробника можна зарядити за допомогою зарядного пристрою для телефону зовсім іншої марки.
2
Другий спосіб - за допомогою комп'ютера. Якщо ваш телефон обладнаний USB-портом і у вас є USB-кабель для нього, просто з'єднайте за допомогою цього кабелю свій мобільник з комп'ютером.
3
Якщо ж комп'ютера або USB-шнура у вас немає, це ще не привід для смутку. Вам буде потрібно витягнути з телефону акумулятор , а також знайти несправне або просто-напросто невідповідний для вашого апарату зарядний пристрій.
4
Відріжте у зарядного пристрою ту частину, яка підключається до мобільного телефону - вона вам не потрібна. Далі проведіть ножем уздовж по дроту, щоб розрізати ізоляцію, після чого стягніть її вниз, оголивши два проводка.
5
Поглянувши на акумулятор телефону, ви побачите золотисті контакти, а також знаки "+" і "-". Підключіть до плюса проводок синього кольору, а до мінуса - відповідно, червоний.
6
Потім проводки потрібно зафіксувати. Зробити це можна за допомогою скотча. Обмотайте їм дроти, щоб не довелося тримати їх в руках протягом всього процесу зарядки батареї. Увімкніть зарядний пристрій у мережу, і почнеться зарядка.
Зверніть увагу
Будьте обережні, адже неправильно під'єднавши проводки або зробивши яку-небудь іншу помилку, нехай навіть незначну, ви ризикуєте отримати удар струмом. Звичайно, удар буде слабким, але, тим не менш, це теж неприємно. До того ж, може постраждати заряджається акумулятор.