Як позбутися від вірусу на робочому столі.

Одного разу ви включаєте комп'ютер і перше, що бачите на робочому столі, - відкрите майже на весь екран вікно, закрити яке неможливо. Текст і графіка - шокуючі. Добре якщо це просто: «Зареєструйте ПО ...» на чорному фоні, але може бути й таке: «Ви переглядали гей-порно ...» з відповідними непристойними зображеннями. Вітаємо! Ви - один з мільйонів користувачів, які підхопили вірус під назвою Trojan. Winlock. Об'єднує всі його модифікації одне - пропозиція заплатити за розблокування.
Інструкція
1
Вийдіть в інтернет з іншого комп'ютера або з телефону.
2
Зайдіть на будь-який сайт виробника антивірусного програмного забезпечення: «Лабораторія Касперського» www.kaspersky.ru, NOD 32 www.esetnod32.ru або «Доктор Веб» www.drweb.com. Останнє - переважніше, оскільки саме ця компанія однією з перших запропонувала користувачам послугу з безкоштовної розблокуванні вірусу Trojan. Winlock.
3
Знайдіть на антивірусному сайті розділ, що пропонує скористатися спеціальною формою розблокування. Наприклад, на сайті «Доктор Веб» він знаходиться в розділі «Допомога» і називається «Розблокування Windows (Trojan.Winlock)».
4
Введіть у запропоновану на сайті форму текст, що закриває робочий стіл вашого комп'ютера, і номер телефону, на який цей текст потрібно відправити.
5
Натисніть «Знайти код».
6
Введіть вийшла код у відповідне поле вірусного вікна на вашому робочому столі.
7
В тому випадку, якщо отриманий код розблокування не підійшов, спробуйте визначити назву вірусу по зображеннях, представленим, наприклад, на сайті www.drweb.com/unlocker. Там дано всі відомі на сьогоднішній день скріншоти різновидів вірусу Trojan. Winlock. Під кожною картинкою - підпис, назва вірусу . Знайдіть схожу картинку, запам'ятайте назву і виберіть його в списку, щоб також отримати код.
8
Після видалення вірусного банера з робочого столу вашого комп'ютера проведіть повну антивірусну перевірку. Бажано використовувати спеціальні утиліти - програми, призначені саме для видалення залишків Trojan. Winlock (адже навіть якщо ви прибрали вікно, воно може з'явитися знову, т. К. Операційна система продовжує залишатися зараженої). Наприклад, Dr.Web CureIt!
Зверніть увагу
Ні в якому разі не піддавайтеся на провокації і не платите, вводячи свій номер телефону для розблокування вірусного вікна. З вашого рахунку знімуться всі гроші, без жодних гарантій, що вірус зникне. Автори вірусу - злочинці. Боротися з ними потрібно, внесіть свій вклад в цю боротьбу: запам'ятайте номери телефонів, на які запропоновано було перевести гроші, і заявите в правоохоронні органи.Для того, щоб заразити комп'ютер будь-яким вірусом і Trojan. Winlock зокрема необов'язково відвідувати сумнівні сайти, його можна підхопити де завгодно. Саме на шокованих непристойним текстом і картинками користувачів і розраховують злочинці.