Як позбутися від шишки на голові. Шишка на голові від удару.

Напевно кожна людина знайомий з шишками на голові, особливо в ранньому віці. Вона може виникнути внаслідок удару головою. Але не варто переживати і турбуватися з цього приводу, адже існує чимало перевірених способів, які допоможуть вам за короткий термін зняти набряк і позбутися від гематоми.
Вам знадобиться
  • - холодні примочки,
  • - сіль або яйце,
  • - чебрець,
  • - мазь від ударів,
  • - марля ,
  • - рослинна олія,
  • - спирт,
  • - йод.
Інструкція
1
Насамперед необхідно вжити термінових заходів і зняти біль, якщо вона є. Для цього потрібно використовувати холодні примочки, це може бути змочена холодною водою матерія чи шматок м'яса, витягнуте з морозильної камери і загорнутий у рушник. Міняйте або перевертайте примочку по мірі її нагрівання. Вона допоможе зняти больові відчуття і запобіжить утворенню гематоми.
2
Тепер можна змінити тактику. Через добу після моменту удару, скористайтеся прогреванием місця удару. Теплі компреси сприяють зняттю припухлості та набряку, а відповідно і розсмоктуванню шишки. Для цього добре підійде нагріта сіль, яйце або інші спеціальні прогревающие прилади.
3
Чебрець, а по-іншому чебрець повзучий має широкий спектр лікувальних дій, у тому числі і загоює. Прикладайте до удару свіже листя цієї лікарської рослини. Існує думка, що чебрець допомагає навіть відновити пам'ять, якщо змочувати його відваром голову.
4
Використовуйте спеціальні медикаментозні засоби, які допоможуть розсмоктати шишку на голові. Для цього можете скористатися наступними мазями: «Троксевазин», гель «Рятувальник», мазь «Гекпаріновая» і «Троксерутин». Будь-яке з перерахованих вище засобів намажте на гематому, голова перестане боліти, а через кілька днів від набряку не залишиться і сліду.
5
Існує ще один ефективний народний спосіб, який допоможе попередити появу шишки на голові після удару. Візьміть ватний диск або відрізок марлі, складений у кілька шарів і ретельно просочіть рослинним маслом. Прикладіть таку примочку до місця травми і потримайте протягом 30 хвилин, не менше. В результаті почервоніння зійде нанівець, а шишка, можливо, і не з'явиться.
6
Візьміть 100 мл 96% медичного спирту і така ж кількість йоду. Все змішайте і змащуйте цим складом шишку два рази на день - вранці і ввечері. Від удару незабаром не залишиться й сліду.
Корисна порада
При сильних головних болях і запамороченні після удару, негайно зверніться до лікаря.