Як витягти кістку з горла. Як витягнути кісточку від риби з горла.

Напевно кожен любитель риби та страв з неї стикався з такою проблемою, як застрягла кістка в горлі, яка викликає неприємні і хворобливі відчуття. В результаті цього може утруднити дихання, але не варто панікувати, негайно приступите до способів вилучення стороннього предмета, благо їх існує чимало. Або зверніться негайно до лікарні.
Вам знадобиться
  • - Кірка хліба,
  • - воскова свічка,
  • - пінцет,
  • - рідкий мед,
  • - нюхальний тютюн.
Інструкція
1
Якщо у вас застрягла невелика рибна кістка в горлі, негайно візьміть невеликий шматочок кірки черствого або житнього хліба і трохи розжуйте, постарайтеся проковтнути. Хліб допоможе проштовхнути кістка в стравохід. Але не завжди цей спосіб допомагає з першого разу, тому бажано повторити процедуру кілька разів.
2
Існує один древній метод, який допоможе вам витягти рибну кістка з горла, звичайно якщо вона вам добре видна. Дану процедуру потрібно проробляти перед дзеркалом у добре освітленому місці. Візьміть воскову свічку і трохи розплавте її кінець над вогнем. Поки віск не затвердів, прикладіть і акуратно притисніть його до стирчить кісточці. Після того, як віск затвердіє і встигне обволочь кістка , обережно вийміть її з горла. Цей спосіб може здатися на перший погляд дуже складним і небезпечним. Але якщо все зробити обережно і правильно, у вас не виникне ніяких складнощів.
3
Звичайний пінцет може впоратися з даною проблемою, звичайно якщо його довжина не менше 15-20 сантиметрів. Відкрийте рот і, дивлячись у дзеркало, зачепите краєм пінцета рибну кістка , витягніть її та горла. Ця процедура займе набагато менше часу, ніж спосіб з восковою свічкою. У цьому випадку також необхідно, щоб кістка добре проглядалася.
4
Якщо ж не допомогла ні свічка, ні корочка хліба, тоді варто скористатися звичайним рідким медом, за допомогою якого можна проштовхнути рибну кістка . Наберіть столову ложку меду і не поспішаючи з'їжте його. При цьому гарненько працюйте м'язами гортані. Таким чином, рибна кістка стикнеться з медом і почне опускатися в стравохід. У цьому випадку, неодмінно настане полегшення і вам стане легко дихати.
5
Існує ще один спосіб, який використовували ще в стародавні часи і деякі досі застосовують. Але він підходить тільки для дорослих людей. Дайте людині, в горло якого потрапила кістка , понюхати спеціальний нюхальний тютюн. Через сильний запаху, він викличе процес чхання, який і допоможе позбутися застрягла кістки.