Як намалювати світловий меч.

Головний атрибут гравців популярної комп'ютерної гри "Star Wars» - світловий меч. Якщо ви хочете створити картинку або фото із зображенням світлового меч а, скористайтеся програмою Photoshop. Це займе у вас кілька хвилин, але ви напевне будете задоволені результатом.
Інструкція
1
Для здійснення задумки візьміть фото героїв, які тримають в руках рукоятки з вихідними з них меч ами. Саме це фото буде використовуватися для подальшого створення світлового меч а.
2
Спочатку створіть в Photoshop новий шар, який назвіть «Лезо». Розташуйте його над картинкою і повністю залийте чорним кольором. Тепер поміняйте його тип на «Screen». Після цього чорний колір повинен перетворитися на прозорий.
3
Потім встановіть білий колір і виберіть інструмент «Лінія». Товщину лінії візьміть рівною третини ширини леза і натисніть «Create Filled Region». Це робиться для того, що Photoshop не став генерувати векторний об'єкт, замість чого відразу намалював лінію на шарі. Орієнтуючись на зображення на фото, проведіть лінію, яка в подальшому буде лезом. Після цього размойте її фільтром «Gaussian blur», радіус якого візьміть рівним ширині лінії. У пункті меню «Adjust Levels» змініть вхідні рівні: верхній на 48, а нижній на 32.
4
Після цього за допомогою кисті чорного кольору подкорректируйте форму леза таким чином, щоб воно виглядало найбільш реалістично. Тепер приступайте до створення кольорової аури.
5
Правою кнопкою клацніть на імені шару в панелі «Layers» і виберіть «Duplicate level». Введіть назву «Аура1». Розмийте його за допомогою фільтра «Gaussian blur» радіусом з ширину лінії леза. Знову поміняйте вхідні рівні: верхній на 64, а нижній на 48. Тепер знову размойте лінію тим же фільтром.
6
Знову натисніть «Duplicate level» і новий шар назвіть «Аура2». Вхідним рівнями задайте ті ж значення (64 і 48). Тепер размойте лінію фільтром з радіусом, рівним двом лініям леза.
7
Потім пофарбуйте ауру. Для цього кожному шару аури встановіть в меню «Adjust Levels» верхнє значення (Output Levels) для RGB рівне 127, а для решти каналів - значення, які відповідають обраному цвету.Наконец, размойте перший шар «Лезо» фільтром «Gaussian blur». Радіус підберіть рівний 1/3 - 1/4 ширини лінії леза.