Як навчитися кататися на Фінгер.

Fingerboard - це сильно зменшена копія звичайного скейтборду. Катання на ньому - це вельми захоплююче заняття, в першу чергу тому, що доводиться використовувати лише два пальця руки. Звучить вже незвично, а на практиці буде ще цікавіше. Однак, незважаючи на розмір, у вас навряд чи вийде навчитися кататися на фингерборде за один або два дні.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно освоїти трюк Оллі (ol> Фінгер . Навчившись виконувати даний трюк, можна переходити до складнішого, наприклад, до кікфліп, Хардфліп, хилфліпа і так далі. Трюк Оллі полягає в тому, щоб підстрибнути на фингерборде, але при цьому пальці повинні залишатися на шкірці. Спершу тренуйтеся робити Оллі на місці, тільки після цього можна переходити до виконання трюку в русі.
2
Для початку поставте пальці наступним чином: середній палець знаходиться на Тейле (хвіст Фінгера), при цьому він повинен закривати два задніх болта. Вказівний палець необхідно поставити в середину, паралельно дошці фингерборда.
3
Після цього злегка відведіть фингер назад і різко клацніть по тейлу середнім пальцем, а вказівним постарайтеся потягнути дошку вздовж по шкірці. Після того як фінгерборд відірветься від поверхні, його необхідно вирівняти, зробити це можна за допомогою того ж вказівного пальця. На цьому етапі головне - навчитися чітко координувати дії пальців, а також тримати баланс.
4
В польоті постарайтеся тримати пальці над шурупами, при цьому керуйте балансом. При приземленні пальці необхідно поставити назад на дошку (вказівний на передні болти, середній - на задні).
5
Мало хто може виконати даний трюк з першого разу, але якщо у вас вийшло зробити це, то можете вважати себе відмінним учнем, в результаті ви досягнете величезних результатів. Після освоєння олли на місці, можна переходити до виконання трюку в русі. Щоб ваше катання було якомога більш ефектним, спробуйте заплигувати на книжки або касети. А можна і навпаки - зістрибувати з різноманітних предметів.
6
Ні в якому разі не відмовляйтеся від тренувань, якщо з першого разу Оллі у вас не вийде. Майстерно освоїти фінгерборд можна лише в результаті постійних тренувань. Пробуйте, і рано чи пізно у вас все обов'язково вийде.