Як носити допологової бандаж.

Бандаж допологової - це пристосування, за допомогою якого забезпечується підтримка живота і правильне положення плоду в матці. Сучасні бандажі допомагають при втомі, перевтомі, важкості в ногах. Дуже важливо правильно одягати і носити ці вироби.
Інструкція
1
Грамотно виготовлений і вірно підібраний бандаж знімає навантаження з хребта, полегшує ходьбу і навіть запобігає появі розтяжок. Допологової бандаж обхоплює бічні поверхні зростаючого животика і підтримує його знизу. Він дозволяє знизити тиск матки на кишечник, сечовий міхур, чим забезпечує їх нормальне функціонування і попереджає виникнення болів в спині. Правильно підібраний дородовий бандаж абсолютно нешкідливий для майбутньої дитини. Особливо актуально носіння таких бандажів активним і працюючим жінкам, а також при варикозі, багатоплідної вагітності, загрозі передчасних пологів.
2
Існує декілька різновидів сучасних дородових бандажів. Бандаж -пояс - це вже застаріла модель, яку рідко зустрінеш у продажу. Являє собою еластичний широкий пояс. Може мати шнурівку або клапан на липучці. Його надягають на нижню білизну, в положенні лежачи. Рекомендується такий бандаж жінкам з ослабленими м'язи живота, а також для фіксації правильного положення плоду.
3
Бандаж -трусікі - сучасний бандаж, це бавовняні труси з еластичною вставкою, підтримуючої живіт. Надівається він теж в горизонтальному положенні. Дуже зручний у застосуванні, не сковує рухів. Його легко знімати і одягати. Потребує частої пранні, оскільки використовується в якості нижньої білизни. Тому оптимально придбати пару-трійку таких бандажів.
4
Допологові бандажі лікарі рекомендують носити з 24-30 тижнів вагітності. Рекомендації щодо вибору дає лікар. Сучасні бандажі підбирають за розміром, який жінка мала до вагітності. Щоб вибрати розмір бандажа, потрібно акуратно виміряти сантиметровою стрічкою обхват животика. Виріб набувається з запасом, тому додайте до отриманої цифри 5-10 сантиметрів. Необхідна ступінь натягу регулюється за допомогою системи клапанів.
5
Лікарі рекомендують знімати допологової бандаж на кілька хвилин через кожні 3 години. Незалежно від виду бандажа, надягати його необхідно в положенні лежачи. У вертикальному положенні під тиском живота м'язи розтягуються, а їх потрібно підтримувати в первісному стані. Правильно підібраний і надітий бандаж для вагітних не викликає незручностей. Іноді після його зняття на шкірі видно червоні смужки або жінці постійно хочеться зняти бандаж, в цьому випадку рекомендується збільшити розмір виробу.
Допологової бандаж є необхідним атрибутом знаходиться в положенні жінки. Що збільшується з кожним місяцем живіт потребує підтримки і фіксації, які здатний забезпечити правильно підібраний і одягнений бандаж. Крім того, він дозволить зменшити навантаження на хребет, запобіжить передчасне опускання головки дитини і зменшить ризик виникнення розтяжок в області живота жінки. Проте, вагітна жінка повинна проконсультуватися з лікуючим її лікарем і підібрати з ним саме ту модель допологового бандажа, яка буде найбільш оптимальна для неї та її дитини.
Вам знадобиться
  • дзеркало, диван (ліжко) або стілець.
Інструкція
1
Одягати дородовий бандаж найкраще з положення лежачи на спині, злегка піднявши стегна. У такій позі м'язи черевної порожнини розслаблені, і ймовірність правильної фіксації живота зростає в кілька разів. Крім того, лежачи на спині, досить легко відчути лобкову кістку - бандаж повинен її захоплювати.
2
Після того як ви наділи бандаж, необхідно перевірити, чи правильно він розташований. Не повинно бути відчуття здавленості в області живота, дискомфорту. Допологової бандаж повинен проходити строго під животом, упиратися в стегна, притискати спереду лобкову кістку і щільно прилягати до попереку.
3
Переконайтеся, що вам комфортно здійснювати в одягненому бандажі ті чи інші рухи тіла. Походіть в ньому деякий час - 5-10 хвилин. Якщо ніяких неприємних відчуттів не з'явилося, то можна вважати, що бандаж одягнений правильно.
4
Спробуйте надіти бандаж, стоячи перед дзеркалом. Можливо, вам так буде зручніше його фіксувати.
Зверніть увагу
Допологової бандаж не можна носити більше 3-4 годин підряд: необхідно робити 30-хвилинні перерви. Якщо жінка відчула дискомфорт при носінні бандажа, то його необхідно відразу зняти або послабити.
Корисна порада
Якщо допологової бандаж слабо затягнутий, то ефекту від його носіння не буде. Якщо доводиться надягати бандаж з положення сидячи, то необхідно відхилитися назад, злегка притиснути живіт рукою і зафіксувати це положення бандажем.