Як відокремити фотографію.

Важливий навик у створенні колажів - це вміння відокремити об'єкт від фону або фон від об'єкта. В Adobe Photoshop це можна зробити за допомогою маніпуляцій з каналами та інструментом «Швидке виділення».
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Знайдіть вікно «Канали» (якщо воно відсутнє, натисніть «Вікно» (Window) -> «Канали» (Channels)). Тут знаходиться список каналів: синій, червоний, зелений і об'єднує всі три - RGB. Зліва від кожного з них знаходиться емблема з оком - це означає, що цей канал видимий. Пограйте з цією настройкою, щоб визначити, завдяки якому з каналів об'єкт найбільше контрастує з фоном. У більшості випадків цей канал - синій.
2
Виділіть обраний канал, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в меню клацніть по «Створити дублікат каналу» (Duplicate channel). Зробіть невидимими всі інші канали, крім цієї копії. Натисніть Ctrl + I, щоб інвертувати його, а потім Ctrl + L, щоб викликати вікно регулювання рівнів. Використовуючи настройки цього меню, зробіть так, щоб фон став повністю чорним, а об'єкт - білим. Якщо не виходить повністю, залиште найкращий, на вашу думку результат.
3
Затисніть Ctrl, наведіть курсор на іконку каналу, з яким ви проводили маніпуляції в попередньому кроці інструкції, а потім клацніть по ньому. На об'єкті з'явиться виділення, але в більшості випадків воно виконано недостатньо добре. Щоб це виправити, візьміть інструмент «Швидке виділення» (Quick selection tool, гаряча клавіша W, перемикання між суміжними елементами Shift + W). Якщо ви хочете додати до виділення деякі ділянки, в панелі налаштувань інструменту виберіть «Додати до виділеної області» (Add to selection), якщо збавити - «Відняти з» (Subtract from selection). Розмір курсору «Швидкого виділення» можна міняти за допомогою клавіш "[" і "]". Якщо ви здійснили якусь помилку, користуйтеся меню «Історія» («Вікно» (Window) -> «Історія» (History)), щоб повернути на необхідну кількість кроків.
4
Щоб перевірити правильність виділення, зробіть видимими всі інші канали, а копію, навпаки - невидимою. Якщо все вірно, можна переносити цей об'єкт в інше місце, наприклад, на другий документ. Скористайтеся для цього інструментом "Переміщення" (Move, V).