Як відкрити частину архіву.

Великі файли або набори файлів, які становлять, наприклад, комп'ютерні ігри, відеофільми, аудіокниги мають чималий сумарна вага - від декількох сотень мегабайт до десятка гігабайт. Вони передаються через мережу, як правило, в rar- архівах , розбитих на томи. Нерідко виникає необхідність відкрити одну або декілька частин неповного або пошкодженого багатотомного архіву. Це можливо не завжди, але спробувати можна.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашій операційній системі встановлений архіватор, який може працювати з багатотомними архівами у форматі rar. Найбільш поширеним додатком цього роду є програма WinRAR - встановіть саме його, так як цей архіватор, на відміну, наприклад, від 7-zip і WinZIP має додаткові опції для роботи з пошкодженими rar-архівами.
2
Перейдіть до файлу архіву, який вас цікавить, і двічі клацніть його. Операційна система пізнає розширення файлу, запустить архіватор і передасть йому вибраний вами файл. У вікні WinRAR клацніть по кнопці «Витягнути» або розкрийте в меню розділ «Команди» і виберіть пункт «Витягнути в зазначену папку». Є й гарячі клавіші, призначені цій команді - alt + e.
3
Вкажіть місце для розпакування в вікні, яке архіватор розкриє. Потім поставте позначку в полі з написом «Залишити на диску пошкоджені файли» і запустіть процес натисканням кнопки «OK». Архіватор почне процедуру вилучення файлів, а коли дійде до відсутнього або пошкодженого тому архіву, то покаже відповідне попередження з варіантами подальших дій. Натисніть кнопку «Скасування» і процедура буде припинена. Якби ви не виставили позначку, то після скасування операції WinRAR вилучив би сліди незавершеною операції, але оскільки ви це зробили, то в зазначеній вами папці залишаться всі файли, які архіватор встиг витягти.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що WinRAR має вбудовану функцію відновлення пошкодженого архіву. Якщо причина, по якій вам необхідна можливість розпакувати частину архіву, полягає в пошкодженні інших його частин, то можна спробувати усунути цю причину. Для цього треба в розділі «Операції» вибрати пункт «Відновити архіви» або просто натиснути клавіші alt + r, а потім слідувати інструкціям майстра відновлення.