Як відполірувати пластмасу.

Зараз ми користуємося різними виробами з пластика. Нерідко в силу різних причин поверхню пластика стає матовою і мутніє, наприклад, це добре помітно на пластикових автомобільних фарах. Часто зовнішній вигляд пластикових деталей страждає через механічного впливу пилу. Саме тоді виникає необхідність в поліровці пластмаси.
Вам знадобиться
 • - наждачний папір різної зернистості;
 • - абразивна поліроль фірми «3М», №1 і №2;
 • - полірувальні губки;
 • - чиста ганчірка.
Інструкція
1
Механічна полірування пластмасовою поверхні починається з того, що виробляється загладжування подряпин за допомогою наждачного паперу. Дрібні подряпини, що виникли від тертя з пилом можна ліквідувати наждачним папером Р600 або Р1000, це залежить від глибини подряпин. Більші подряпини відшліфовуються більш грубим наждачним папером, наприклад Р220. Використовуйте тільки нову наждачний папір, тому що поверхня пластику буває не дуже твердою і робота з нею вимагає підвищеної акуратності. На таку поверхню не можна тиснути, т.к. це завдає ще більші пошкодження поверхні. До таких пластикам відноситься ПВХ, з якого виготовляють переважна більшість пластикових вікон і профілів. Працюючи з наждачним папером, здійснюйте зворотно-поступальні рухи по короткій прямій, а потім такі ж рухи, але під кутом до попередніх. Це дозволить не наробити нових подряпин і виконати роботу більш якісно. Не забувайте здувати що утворюється пластикову пил. Тверді пластики перед обробкою можна змочувати водою.
2
Обробивши ділянку поверхні, візьміть більш дрібну наждачний папір і обробіть їй попередньо спустошену поверхню для того, щоб зменшити глибину рисок від попередньої операції. Наступний номер зернистості наждачного паперу визначається виходячи того, яким номером ви обробляли до того. Наприклад, після роботи номером Р600 зробіть додаткове шліфування з допомогою наждачки Р800. Якщо відразу переходити на більш дрібну зернистість, то робота сильно ускладниться, і в будь-якому випадку залишаться дрібні ризики й подряпини.
3
Обробіть остаточно подготавливаемую до полірування поверхню за допомогою наждачного паперу Р2000.
4
За допомогою абразивної поліролі №1 і полірувальної губки, добре натріть оброблену ділянку і трохи навколо нього. Для найкращого результату використовуйте хорошу фірмову поліроль, наприклад, від фірми «3М». Обробивши першим номером, візьміть чисту вологу ганчірку і протріть поверхню від залишків поліролі. Вимийте оброблену поверхню водою.
5
Тепер за допомогою чистої полірувальної губки та поліролі №2 зробіть остаточне доведення поверхні. Змийте залишки поліролі та протріть поверхню насухо.
Доглянуті жіночі руки з гарним манікюром - те, що потрібно сучасним жінкам. Щоб надати нігтям здоровий і доглянутий вигляд, необхідно проводити полірування, завдяки цьому поверхня нігтів стане гладкою, рівною і блискучою. І зовсім не обов'язково залишати великі гроші в салоні краси, відполірувати нігті можна самостійно.
Вам знадобиться
 • - ванночка;
 • - щипчики для нігтів;
 • - пилочка;
 • - пилочка для полірування;
 • - масло для нігтів;
 • - крем для рук;
 • - мило;
 • - лимонний сік.
Інструкція
1
Перш за все, підготуйте всі необхідні матеріали, які вам будуть потрібні для полірування нігтів: пилочка для нігтів, пилка для полірування, лосьйон або крем для рук і щипчики для нігтів. Також вам буде потрібно невелика тарілка або ванночка. Весь цей набір можна придбати в спеціалізованому магазині.
2
Обробіть нігтьові пластини перед процедурою полірування. Спершу зніміть шар лаку за допомогою спеціального засобу, бажано без додавання ацетону. Налийте в ванночку теплу воду і додайте невелику кількість мила. Якщо ви бажаєте відбілити нігті, додайте кілька крапель свіжого соку лимона. Опустіть пальці в ємність з мильною водою і залиште на кілька хвилин.
3
Коли нігті повністю підсохнуть, наступним кроком буде їх підготовка до процесу полірування. Ображати нігті спеціальними щипчиками до необхідної довжини і якщо є необхідність, подкорректируйте форму за допомогою звичайної пилочки.
4
Уважно огляньте пилочку для полірування нігтів. Одна її сторона має жорстку структуру, інша, навпаки, м'яка. Почніть полірування з жорсткою боку пилочки, нею ви видалите непотрібні нерівності і шорсткості, начистити поверхню нігтя по всій довжині. Потім приступите до полірування нігтьових пластин м'якої стороною пилки.
5
Щоб надати нігтям сяючий і здоровий вигляд, настала черга масел і лосьйонів, завдання яких полягає в закріпленні результатів. Можна використовувати спеціальну полірувальну рідина, яку слід втирати в кожен нігтик і кутикулу.
Зверніть увагу
Не рекомендується полірувати нігті частіше двох разів на місяць, так як вони стоншуються і стають крихкими. Дамам з розшаровуються і тонкими нігтями бажано відмовитися від процесу полірування.
Корисна порада
Для полірування нігтів можна використовувати замшеве тканина, на яку необхідно нанести тальк, крохмаль і борну кислоту в рівних пропорціях.