Як відредагувати старе фото. Як обійти захист старфорс.

Старі фотографії можуть викликати не тільки почуття ностальгії. Людину, яка володіє програмою Adobe Photoshop, вони можуть спонукати до негайного ретушуванню.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте необхідну фотографію: натисніть пункт головного меню «Файл» (File) -> «Відкрити» (Open), виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Далі піде огляд інструментів, за допомогою яких можна редагувати старе фото, а також те, як правильно з ними поводитися.
2
За допомогою інструменту «Заплатка» (гаряча клавіша J, перемикання між суміжними елементами - Shift + J) зручно замінювати великі ділянки зображень. Залежно від того, який пункт обраний в настройках інструменту, «Джерело» або «Призначення», змінюється і спосіб роботи. Якщо перший («Джерело»), то вам необхідно спочатку обвести проблемну ділянку, потім перетягнути його на те місце, де знаходиться «матеріал для заплатки». Якщо другий «Призначення», то навпаки, ви спочатку обводьте сам «матеріал», а потім переміщаєте його на проблемну ділянку.
3
Інструмент «Точкова відновлююча кисть» краще використовувати у випадках, коли вам потрібно усунути якийсь зовсім невеликий дефект, наприклад, точку. Працює він таким чином: коли ви замазують проблемну ділянку, наприклад, смугу від вигину, кисть аналізує прилеглі області і створює результат вже на їх основі. Експериментуйте з пунктами «Соотв. наближення »,« Створення текстури »і« З урахуванням вмісту »(вони знаходяться в налаштуваннях інструменту), щоб домогтися потрібного ефекту.
4
Інструмент «Штамп» схожий на «заплатки» - обидва вони запозичують «матеріал» з непошкоджених областей. Однак «Штамп» працює за принципом кисті, а не вирізання. Затисніть Alt і клацніть один раз лівою кнопкою миші в області, яка буде служити «матеріалом». Відпустіть Alt і почніть зафарбовувати проблемну ділянку. Як бачите, ця ділянка приймає такі ж обриси, як і його «щедрий сусід». До слова, якщо захопитися, можна намалювати в цьому місці точну копію цього «сусіда».
5
Щоб зберегти отриманий результат, клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + S, в наступному вікні виберіть шлях, впишіть ім'я, встановіть потрібний формат для файлу та натисніть «Зберегти».