Як привітати з ювілеєм 55 років.

Ювілей 55 років - це, з одного боку, значна дата в житті людини, привід для великих поздоровлень та урочистостей, але з іншого боку, це усвідомлення того, що минуло вже більше півстоліття, і час невблаганно біжить вперед.
Вам знадобиться
  • - підготовлене вітання;
  • - листівка;
  • - квіти;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Щоб знаменита пісня «день народження - сумне свято" не зазвучала в душі у ювіляра, ви повинні в цей день довести йому, що найкраще у нього ще все попереду. Сидячи за святковим столом в свій 55-й день народження, навіть переконаний оптиміст і веселун хоч раз із сумом зітхне: «А адже пройшла краща половина мого життя».
2
І якщо ви в цей момент вимовите тост: «Дорогий іменинник, дай Бог нам всім так прожити життя, як ти прожив своє», то упором на минулий час збільшите душевний стан винуватця торжества.
3
Щоб цей ювілей не став прощанням з молодістю, рідше згадуйте про вік іменинника. Попросіть його на початку торжества поділитися планами на майбутнє. Щоб гості у своїх привітаннях бажали йому успіху в досягненні нових цілей, а не цькували згадками про минуле.
4
Ретельно підійдіть до вибору подарунків. Не даруйте побутову техніку, садовий інвентар і гроші. За свої 55 попередніх днів народження він уже накопичив величезну кількість кухонних комбайнів, пилососів та інших принад цивілізації. Гроші в цьому віці, швидше за все, теж є.
5
Подаруйте людині нові враження, позитивні емоції. Адже в цьому віці люди майже перестають вірити в чудеса. Якщо ювіляр колись побіжно згадував, що хоче побувати в теплих тропічних країнах або подивитися визначні пам'ятки Європи, купіть йому путівку в країну його мрії. Щоб ця знакова дата з фінішу перетворилася на новий старт.
6
Якщо ви вітаєте колегу по роботі, ювілей у якої збігається з виходом на пенсію, то до планування заходу поставтеся особливо відповідально. Адже жінці дуже важко пережити цей момент, коли в один день вона з дами середнього віку переходить у категорію пенсіонерів.
7
Крім того, часто такі ювілеї одночасно стають «проводами» на заслужений відпочинок. Це так само великий стрес для іменинниці. І ви, як дбайливі колеги по роботі, повинні зробити все, щоб вона відчувала себе значущою фігурою, необхідної на виробництві.
8
Приділіть особливу увагу граціозному жіночому началу іменинниці. Праски, міксери, соковижималки скасовуються! Підтримайте природне бажання жінки бути вічно молодою і красивою, купивши їй, наприклад, абонемент в Spa-салон або на курси йоги.
9
День народження будь-якої жінки буде невдалим без чоловіка. Якщо іменинниця в свої 55 залишилась одна, то ви можете зробити їй незвичайний подарунок. Спробуйте розшукати її однокласника або однокурсника, до якого вона позитивно ставилася. Бажано, щоб він був не одружений. Чоловічу увагу - найкращий подарунок для жінки, особливо в цьому віці. І можливо, ця зустріч переросте в щось більше, ніж просте привітання.
10
Протягом усього вечора говорите іменинниці компліменти, а на святковий торт поставте свічку у вигляді цифри 18. Жінка протягом усього життя применшує свій вік, і не буде нічого поганого, якщо ви в день народження зробите це за неї.