Як знизити рівень лейкоцитів в крові. при Який інфекції рівень лейкоцитів підвищений.

Будь-яке відхилення якого-небудь параметра в організмі від норми може бути передумовою до тієї чи іншої патології. Рівень лейкоцитів в крові може коливатися в залежності від зміни зовнішніх факторів. Однак, підвищений їх зміст постійно може говорити про наявність хвороби.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, як знизити рівень лейкоцитів в крові, необхідно знати, з яких причин він підвищується. У кожної людини цей показник індивідуальний. У деяких людей рівень лейкоцитів злегка підвищений, а у деяких - навпаки, постійно знижений. Це залежить від властивостей організму. В нормі в одному літрі крові людини повинно міститися кілька мільярдів лейкоцитів, а точну їх кількість залежить від віку. У дітей концентрація лейкоцитів в крові особливо велика. У ряді випадків, однак, кількість лейкоцитів в крові може зростати. Це відбувається на тлі фізичних навантажень, стресу, недосипання, а також після переїдання білкової їжі. По-іншому такий стан називають фізіологічним лейкоцитозом. Також зростає рівень лейкоцитів під час менструації, а також в період вагітності. Це не є хворобою і вважається нормальним станом. Хоча, якщо підвищений рівень лейкоцитів набуває хронічного характеру, то над цим необхідно задуматися. Можливо, у вас є та чи інша патологія, яка і викликає лейкоцітоз.Лейкоцітоз сам по собі не вважається самостійною хворобою, оскільки він виникає на тлі різних первинних хвороб. Одна з найпоширеніших його причин - злоякісні пухлини. Крім того, також лейкоцитоз виникає при гнійних запаленнях, абсцесах і внутрішніх інфекціях. Найпоширеніший вид лейкоцитозу - нейтрофільний, при якому з кісткового мозку виходить в кров величезну кількість лейкоцитів. Це пов'язано з нерівномірним розташуванням лейкоцитів в судинному руслі.
2
Якщо лейкоцитоз виник внаслідок якої-небудь інфекції, то лікування хвороби починають з прийому антибіотиків. Лікар призначає курс певних антибіотиків відповідно до різновидом інфекції, іноді у вигляді внутрішньовенних ін'єкцій. Особливо часто застосовують уколи в тому випадку, якщо у пацієнта виявлено лімфоцитарний лейкоцитоз, оскільки він виникає на грунті таких хвороб, як гепатит, абсцес. Коли основною причиною підвищення лейкоцитів в крові є порушення функції печінки або гепатит, зазвичай рекомендується почати дотримуватися дієти. При цьому, необхідно виключити алкоголь, не вживати тютюн, жирну і смажену їжу. Все це допоможе відновити функцію печінки і знизити рівень лейкоцитів в крові.
3
Нейтрофільний лейкоцитоз часто зустрічаються у людей молодого віку і дітей. У більшості випадків, причиною такого виду лейкоцитозу є яка-небудь інфекція, що потрапила в кров. Також він може виникнути на тлі прийому лікарських препаратів. Тому людям страждаючим гематологічними захворюваннями, не слід приймати ліки, додатково погіршує ситуацію. Якщо без ліків такого роду не обійтися (наприклад, при епілепсії, серцевих захворюваннях, вегето-судинної дистонії), потрібно порадитися з лікарем, щоб він зменшив їх дозу, а потім плавно перевів вас на інший препарат.
4
Існують форми лейкоцитозу, що виникають при таких серйозних захворюваннях, як інфаркт міокарда та інсульт. Підвищення рівня лейкоцитів в цих випадках пояснюється неінфекційних запаленням тканин. При цьому, в першу чергу лікують першопричину захворювання, і рівень лейкоцитів знижується без прийняття будь-яких додаткових заходів.
5
Онкологічні захворювання також є частою причиною зниження кількості лейкоцитів в крові. Особливо вірогідний розвиток лейкоцитозу тоді, коли метастази раку зачіпають кістковий мозок і прилеглі до нього області. Основний метод боротьби з ростом рівня лейкоцитів в крові при онкології - дотримання дієти. Рекомендується виключити все смажене, копчене і гостре, а також алкоголь і тютюн. Не слід зловживати м'ясом - воно сприяє виникненню не тільки лейкоцитозу, але і метастазів. Хіміотерапія і радіаційне опромінення, використовувані при лікуванні раку, навпаки, сприяють зниженню рівня лейкоцитів. Слід пам'ятати, що рак повністю не лікується, але уповільнити ріст метастазів під силу кожному. Тому уникайте недосипання, правильно харчуйтеся, намагайтеся частіше перебувати на свіжому повітрі.