Як відрізнити оригінальний телефон від китайського. Як відрізнити китайський від оригінального айфон-4.

В даний час часто підробляють все, що тільки не соромно підробити. Не оминули китайські бракороби стороною і телефони , зокрема IPhone. Як можна відрізнити оригінальний IPhone від китайського?
Інструкція
1
Зверніть увагу на упаковку телефону. Якщо та розкрита, ретельно повірте все, що там лежить. Навіть якщо сам апарат «чистий», гарнітура або зарядка можуть бути замінені на китайські.
2
Зарядний пристрій фірмового айфона важить 60 г і на ній написано Foxlink або Flextronix. Китайські аналоги легше - вони важать 40 г, і на них часто бувають нанесені китайські ієрогліфи.
3
Придивіться до стікери на коробці від телефону. Якщо той справжній, ви ніколи не побачите наклейку, приклеєну догори ногами щодо тексту на упаковці.
4
На USB-кабелі з боку телефонного коннектора не повинно бути ніяких засувок.
5
З гарнітурою складніше - відмінностей між оригінальними і китайськими навушниками ніякої, хіба що у підробок провід жорсткіше.
6
Придивіться до логотипу яблука, яке у деяких підробок може бути надкушене з іншого боку.
7
Розмір екрана у фірмового IPhone більше, ніж у підробок з Китаю. Це добре помітно, якщо оригінал і копія знаходяться поруч.
8
У справжнього айфона кришку зняти досить-таки складно, чого не скажеш про його китайському побратимі.
9
На справжні айфони завжди встановлюється ОС Macintosh. У випадку з підробкою система може відрізнятися. А може ви й зовсім не зрозумієте, що там за ОС і ОС це взагалі.
10
Оригінальні апарати фірми Apple підтримують Wi-Fi, а китайські не завжди. Якщо ваш айфон не підтримує Wi-Fi, він точно китайського виробництва.
11
Сенсорний дисплей підроблених айфонів реагує на дотик будь-яких предметів, на відміну від дисплея фірмового апарату, який реагує лише на дотики пальців.
12
Оригінальні айфони підтримують віртуальну клавіатуру, а китайські немає.
13
Часом у тих чи інших пунктах меню IPhone зустрічаються орфографічні помилки і друкарські помилки. Це означає, що апарат явно китайської зборки і нічого спільного з компанією Apple він не має.
14
У комплекті з айфоном може не виявитися підставки на стіл, пристрої для вилучення з апарата SIM-карти і ганчірочки. Якщо ви купили новенький айфон, а там немає цих предметів, знайте - апарат ваш явно підроблений.
15
Пам'ять у оригінальних айфонів завжди вбудована, в той час як у їхніх китайських конкурентів є знімні флеш-накопичувачі.