Як малювати машину.

Малювання - дуже захоплююче заняття як для дітей, так і для дорослих. Але з чого почати малювати людині, яка не має в цій сфері практично ніякого досвіду? Як пояснити дитині, як, наприклад, малювати машину ?
Інструкція
1
Щоб навчити дитину малювати красиві машини, спробуйте спочатку впоратися з цим завданням самостійно. В першу чергу підготуйте робочу поверхню стола: звільніть її від сторонніх предметів. Створіть собі максимально комфортні умови для роботи: поставте настільну лампу, якщо поверхня стола не достатньо освітлена, а також приготуйте баночку для води (якщо ви малюєте фарбами) або набір кольорових олівців. Для уроків малювання цілком підійдуть аркуші А4 або альбом для малювання.
2
Сядьте разом з дитиною за стіл так, щоб вам не довелося ділити між собою вільний простір. Візьміть простий грифельний олівець (і дайте такий же дитині) і чистий аркуш паперу. Візуально поділіть лист на 2 половини: верхню і нижню.
3
У верхній половині аркуша намалюйте трапецію. Накресліть дві паралельні лінії, одну (ту, що вище) - коротку, іншу (ту, що знизу) - достовірніше. Під час малювання цієї трапеції обов'язково коментуйте всі свої дії. Дайте можливість дитині повторити все, що ви показали. Таким чином, верхня частина машини буде готова.
4
Щойно трапеція намальована, під нею накресліть прямокутник, який буде приблизно в 1,5 рази ширше нижньої лінії трапеції. В процесі малювання можна використовувати лінійку: дитині сподобаються рівні лінії, і лінійка полегшить йому завдання.
5
Як тільки ви і малюк дорісуете нижню частину автомобіля, покажіть йому, де на малюнку повинні бути колеса: зробіть намітки у вигляді крапок і дайте дитині їх обвести. У міру освоєння техніки малювання автомобіля ускладнюйте перед учнем задачу: нехай малюк сам намалює скла, дверцята та інші деталі машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6vkRXdPCpH0
Зверніть увагу
Головне - дотримуватися пропорції кожної деталі автомобіля, щоб малюнок вийшов правдоподібним.