Як зробити кузов.

Будь авто власник знає, що ремонт кузова автомобіля є самим дорогим і трудомістким. Саме цілісність і зовнішній вигляд кузова є одними з основних критеріїв при оцінки автомобіля під час його продажу. Так як же правильно зробити кузов, зберігши первісний вигляд авто?
Інструкція
1
Якщо у вас є теплий гараж, спеціальний інструмент, а також час і певні вміння ви можете заощадити значну суму грошей і приступити до ремонту кузова свого автомобіля самостійно. Якщо ж перерахованих ресурсів немає, то слід звернутися на станцію технічного обслуговування. Кваліфіковані автомеханіки допоможуть зробити кузов вашого автомобіля якісно і в короткий термін, надавши гарантії, але за їх роботу доведеться заплатити.
2
Ремонт кузова зазвичай складається з двох складових. Це усунення вм'ятин, якщо їх можливо усунути; іноді простіше замінити деталь цілком і відновлення лакофарбового покриття. Якщо вм'ятина на кузові невелика, то деталь можна не міняти цілком, а спробувати її випрямити механічним шляхом - рихтуванням. Для цього забезпечте доступ до протилежного від вм'ятини стороні кузова . Далі, застосовуючи дерев'яний молоток, проводите від країв вм'ятини до її центру, поки вона не випрямиться. Для того, щоб не перестаратися, до зворотної сторони деталі щільно прикладіть дерев'яний брусок. Пам'ятайте, що відновити повністю пошкоджена ділянка не вийде в наслідок того, що метал розтягнувся.
3
У тому випадку, якщо неможливо підібратися до випрямляється поверхні із зворотного боку кузова , то просвердлите декілька отворів, вкрутіть в них саморізи і потягніть за них пассатижами до повного випрямлення деталі. Також для цієї мети можна використовувати сильний магніт.
4
Перед проведенням лакофарбових робіт добре вимийте автомобіль, а особливо ту деталь, яку збираєтеся фарбувати. Не забудьте витерти кузов автомобіля дрантям або ганчіркою. Заздалегідь підберіть фарбу в колір кузова вашого автомобіля. Використовуйте комп'ютер для точного «попадання в колір». Такий підбір можна зробити в магазині автомемалей, знявши лючок бензобака з вашого автомобіля, і принісши його з собою в магазин.
5
Зачистіть поверхню, яку припускаєте пофарбувати наждачним папером, знежирте ацетоном або ж іншим засобом, просушіть і накладіть ґрунтовку. Просушіть і наносите фарбу на підготовлену ділянку кілька разів. Дайте пофарбованому ділянці добре висохнути. Утримайтеся від будь-яких поїздок на автомобілі в цей день.
Кузов автомобіля є його обличчям. Якщо на поверхні машини є багато відколів і подряпин, то вона виглядає недоглянутою і непривабливою. Тому дуже важливо стежити за станом лакофарбового покриття. Якщо все-таки кузов вашої машини прийшов у повну непридатність, то зробити зайнятися його ремонтом.
Вам знадобиться
  • - автомобільна фарба;
  • - шпаклівка;
  • - компресор і краскопульт;
  • - захисний костюм;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Уважно вивчіть весь кузов вашого автомобіля. Для цього використовуйте яскравий джерело світла. Також перед цим краще всього ретельно вимити автомобіль. Це дозволить позбутися від бруду і пилу, а також добре розглянути навіть самі дрібні вади.
2
Після уважного огляду прийміть рішення про заміну або ремонті зіпсованих деталей. Якщо якісь знімні деталі кузова не підлягають відновленню, їх потрібно замінити на нові. При цьому необхідно купувати тільки аналогові запчастини.
3
Якщо вогнища корозії вразили несучу конструкцію кузова, то необхідно вирізати уражені частини до чистого металу, а на їх місце приварити латки з металу. Для латок намагайтеся підбирати метал такої ж товщини, яка була використана для виготовлення кузова вашої машини.
4
Досліджуйте всі закриті ділянки кузова. У них могла з'явитися гниль. Якщо гнилі місця є на вашому кузові, то необхідно зачистити їх до голого металу.
5
Знежирте весь кузов за допомогою спеціальної рідини або мильного розчину з високою концентрацією. Нанесіть перший шар шпаклівки. У неї найкраще додати склотканина. Це не тільки додасть кузову міцність, але і захистить його від передчасної появи корозії
6
Після першого шару виявите всі слабкі місця. Знову знежирте всю поверхню. Нанесіть другий шар шпаклівки. Намагайтеся зробити його максимально тонким. Залиште кузов сохнути.
7
Ще раз знежирте поверхню. Нанесіть перший шар фарби. Рухайтеся дуже плавно. Чи не фарбуйте по кілька разів одну й ту ж частину, інакше на деяких місцях буде більш товстий шар фарби.
8
Дайте першому шару трохи підсохнути. Після цього в черговий раз знежирте всю поверхню. Накладіть другий шар. Якщо цього виявиться недостатньо, то пофарбуйте кузов ще кількома шарами.
9
Дайте фарбі повністю висохнути. Після цього візьміть полірувальну машинку і кілька різних типів шліфувальних кругів. Почніть з самого великокаліберного кола і поступово зменшуйте розмірність. Після цього вимийте весь кузов, висушіть його і знежирте.
10
Нанесіть два шари прозорого лаку. Залиште автомобіль у фарбувальній камері до повного висихання.