Як загортати роли. Якою стороною загортати водорості.

Роли - це одне з блюд японської кухні. Вони готуються з риби, морепродуктів, рису, овочів, сиру та інших продуктів. Схожі роли на нарізаний рулет, загорнутий зовні в лист водоростей норі. Іноді їх завертають водоростями всередину - вони називаються урамакі.
Інструкція
1
Будуть потрібні лист водоростей норі, невеликий огірок, авокадо, 200 г суші-рису, 100 г філе слабосоленого лосося, 60 г сиру Філадельфія, васабі. Продукти підготувати такий спосіб. Рис для ролів залити холодною водою на 30 хвилин, потім довести до кипіння, знизити температуру плити і на малому вогні довести до готовності. Огірок вимити й нарізати смужками, авокадо звільнити від кісточки, зняти шкірку і розділити на невеликі скибочки.
2
Тепер на столі розстеляється спеціальна бамбукова циновка для ролів (макісу) і закривається харчовою плівкою. Зверху потрібно покласти лист водоростей норі так, щоб блискуча сторона виявилася внизу. Руки змочити підкисленою лимоном водою і викласти рис, розподіливши його так, щоб з краю залишилося небагато місця. Перевернути водорості рисом вниз і продовжити укладати начинку.
3
В середині норі нанести трохи васабі, намазати поверхню сиром Філадельфія, рівномірно вздовж ролу розкласти авокадо з огірком. Вся начинка повинна лежати рівним шаром. Тепер починається найвідповідальніший момент, від якого залежить вид ролу. Скрутити рогожу, рівномірно пропрасувати пальцями по всій довжині, щоб начинка прийняла форму бруска. Поправити нерівний видавити край. Далі рогожу розгорнути і видалити харчову плівку.
4
Перемістити рисовий брусок на середину. Зверху обернути тонкими скибочками підсоленого лосося так, щоб закрилися боки ролу. Загорнути рогожу знову, злегка притиснути і розгорнути. Викласти рол на дошку. Змочити ніж в підкисленою воді і нарізати на 6 або 8 однакових порцій.