Як стиснути mpg.

Mpeg являє собою досить універсальний формат стиснення відеофайлів, що має різні види: від mpeg1 до mpeg7. Його можна використовувати для відеозапису, в домашньому відеомонтажі, телемовленні, телеконференціях і так далі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма для конвертації відео.
Інструкція
1
Скачайте програму для конвертації відео в mpg, для цього перейдіть за посиланням http://apps.foxtab.com/aviconverter/, далі натисніть кнопку Download. Дочекайтеся закінчення завантаження, встановіть програму на комп'ютер. Щоб стиснути відео в mpg, запустіть конвертер і натисніть кнопку Add, у вікні виберіть потрібний файл, він з'явиться в списку завдань.
2
Виставте налаштування відео. Опцію Video Quality встановіть «Добре» або «Високо», від цього буде залежати якість файлу. Далі виберіть кодек для конвертації, виберіть XdiD. У розділі Resolution встановіть необхідний дозвіл відеофайлу, яке потрібно отримати в результаті конвертації в mpg. У розділі Framerate встановите значення параметра «Частота кадрів в секунду».
3
Перейдіть в праву колонку програми, щоб встановити звукові настройки стиснення відеофайлу в mpg. У розділі Audio Quality виберіть гарна якість звуку, встановіть значення 128. У розділі Audio Codec встановіть аудіокодек АС3, даний кодек є універсальним і програватиметься на всіх плеєрах.
4
У розділі Channels встановіть потрібну кількість каналів, але при обраному кодеку АС3 максимальна їх кількість - 2 (режим стерео). Далі встановіть значення 44100Гц в опції Sample Rate (частота звукового файлу). Якщо звук у вихідному файлі вам не підходить, пересуньте повзунок Volume вниз або вгору. Встановіть прапорець біля опції Shutdown the computer when done, щоб комп'ютер вимкнувся після перекодування файлу в mpg. Далі натисніть Convert і дочекайтеся завершення процесу.
5
Встановіть програму Fvd-suite для конвертації з формату flv в mpg на сайті виробника http://www.flashvideodownloader.org/ru/fvd-suite/converter-tab.php. Встановіть та запустіть програму, щоб конвертувати в формат mpg. Додайте файл за допомогою кнопки Add, конвертувати можна до 30ти файлів за один раз.
6
Оберіть в опції Convert to формат mpg. Далі виберіть папку, в якій буде збережений файл після конвертації, для цього натисніть кнопку Destination. За допомогою кнопки Browse вкажіть потрібну папку. Після цього натисніть кнопку Start, щоб почати процес. Після завершення вийдіть з програми. Конвертація відео в mpg завершена.