Як підібрати колонки до магнітоли. Як підібрати динаміки до автомагнітоли.

Купуючи магнітолу в автомобіль, багато хто замислюється про встановлення нових колонок. Однак при їх виборі необхідно враховувати ряд факторів, щоб отримати максимальний корисний ефект від покупки.
Інструкція
1
Уважно подивіться на потужність вашої магнітоли. Зазвичай вона вказується в документації або безпосередньо на корпусі пристрою. Пам'ятайте, що тут вам потрібна номінальна, а не максимальна потужність, яка часто має завищене значення, що є своєрідним рекламним ходом виробника.
2
Після цього визначитеся з потужністю динаміків, яка повинна бути не менше, ніж номінальна потужність хоча б одного каналу підсилювача. Оптимальним значенням є таке, яке в 2-3 рази перевищує потужність магнітоли. Адже при появі запасу, звук буде мати мінімальні спотворення, а термін служби колонок значно виросте.
3
Особливу увагу приділіть чутливості колонок, яка дозволяє надати їм більш гучне звучання. Не забудьте дізнатися величину опору навантаження магнітоли, адже вибираючи динаміки необхідно враховувати і цей параметр. Для досягнення найбільшої потужності необхідно, щоб опір був не нижче мінімальної величини, зазначеної на магнітоли. Для зменшення результуючого опору можна підключити колонки паралельно один одному.
4
Подумайте, куди ви хочете встановити колонки : в обшивку дверей, назад або в панель багажника. Залежно від цього визначитеся з кількістю, розмірами і виробником динаміків. Пам'ятайте, що не завжди їх велику кількість впливатиме на якість звучання.
5
Також придивіться до виробників, які вже давно займаються випуском даного обладнання, адже тут ви менше ризикуєте придбати неякісний товар. Важливим чинником є і вартість комплекту колонок, адже часто саме це має вирішальне значення. Не забудьте про дизайн і колір встановлюваного обладнання, яке буде радувати ваше око і слух довгий час.
Аудіо колонки визначають повне якість звуку вашої системи. Найбільш важливими факторами в їх виборі є особиста перевага, тип і компоненти стерео, які ви будете використовувати.
Інструкція
1
Якість звуку - дуже особисте судження, як автомобілі, їжа або вино. Коли ви робите покупку колонок, слухайте кілька моделей зі знайомою музикою. Якість звуку має бути природним, а висота і якість тони - врівноваженими.
2
Існує безліч типів звукових колонок: floorstanding, стерео система, «система створення звукового оточення» і моно система. Ваш вибір повинен бути заснований на особистому предпочтеніі.У floorstanding системи - кращий повний «об'ємний» звук.Моно система - це дуже маленькі колонки , які використовуються з сабвуфером і займають набагато менше місця. «Система створення звукового оточення »має хороший звук і має властивість кругового звучання, тобто ви відчуваєте себе залученим в звук.
3
Пам'ятайте про те, що колонки повинні бути підібрані з підсилювачем або приймачем з правильною вивіреної потужністю звуку. Виготівники зазвичай визначають діапазон підсилювача, необхідний, щоб належним чином привести колонки в дію. Наприклад, аудіо колонки можуть зажадати діапазон від 30-100 ват вихідної потужності і лише за цієї умови будуть працювати добре. Ви можете використовувати цю специфікацію в якості директиви.
4
Перед покупкою колонки варто перевірити. Якщо в системі є фазоинвертор, який відповідає за якісне відтворення низьких частот, прикрийте його. Звучання басів повинно значно зменшитися. Якщо фазоинвертор не працює або має значну похибку - змін звуку не буде, це означає, що якість відтворення буде значно «кульгати».
5
Зверніть увагу на низькочастотний динамік. Обсяг і глибина звуку залежать від нього. При висоті звуку в 20-30 Гц хороший працюючий динамік починає вібрувати.
6
Набагато важливіше в Аудиоколонка среднечастотний динамік, який відповідає за просторове наповнення звуком. При його перевірці та оцінці варто поекспериментувати з відтворенням різних музичних інструментів. Щоб ви не включили - звук завжди повинен бути природним.
7
А ось високочастотний динамік прийнято перевіряти класичною музикою. Як і низькочастотний прикрийте його рукою. Якщо звук «йде всередину», все в порядку.
Корисна порада
При виборі колонок пам'ятайте про те, що не варто купувати потужні динаміки для маленьких приміщень. від такого «насиченого» звуку люди швидко втомлюються, і навпаки, малопотужні динаміки не в силах наповнити об'ємні приміщення та приміщення з хорошою акустикою.