Як встановити програму Опера.

Веб-браузер Opera - одна з найпопулярніших програм для інтернет серфінгу на сьогоднішній день. Вона дуже швидка, легка, що не вимагає надмірних системних ресурсів. Крім того, Опера дуже зручна і проста у використанні. Встановити її на свій комп'ютер зможе навіть самий недосвідчений користувач. Для цього досить виконати ряд простих кроків.
Інструкція
1
Перш ніж починати саму установку, скачайте з інтернету інсталяційний файл програми. Для цього зайдіть на сайт виробника за адресою www.opera.com. Хоча браузер Opera є розробкою норвезької компанії, він має повністю російськомовні локалізовані версії. Якщо ви знаходитесь в Росії, то сторінка сайту теж завантажиться російською мовою.
2
На головній сторінці сайту, у верхній її частині знайдіть велику кнопку з написом «Завантажити версію для Windows». Якщо ваш комп'ютер працює на цій операційній системі, натисніть її і скачайте на свій жорсткий диск інсталяційний файл програми. Якщо у вас інша ОС, відповідні версії браузера ви побачите на тій же сторінці трохи нижче. Інсталяційний файл займає всього 13-14 Мб.
3
Перед установкою Opera закрийте всі раніше відкриті на вашому комп'ютері додатки (комп'ютерні програми). Відкрийте папку, в яку ви зберегли інсталяційний файл Opera. Ви зможете його впізнати по великій червоній букві «О», яка використовуватиметься як іконки, і розширенню .exe. Двічі клікніть по файлу мишкою або відкрийте його через контекстне меню, що випадає при натисканні правої кнопки миші.
4
У першу чергу перед вами відкриється службове вікно для вибору мови установки. За умовчанням це буде російська. Виберіть відповідний вам мову та натисніть кнопку «Ок». У вас запуститься програма-майстер установки, про що з'явиться відповідне повідомлення. У вікні майстра натисніть кнопку «Далі».
5
Наступне вікно - «Ліцензійна угода браузера Opera». Оскільки Опера розповсюджується безкоштовно, вам не потрібно платити за неї чи вводити будь-яких ключів та кодів. Просто натисніть кнопку «Я приймаю». Запускається процес безпосередньої установки програми. Не втручайтеся в нього і не працюйте в цей момент з іншими програмами, просто трохи зачекайте.
6
Після закінчення процесу установки у вас на екрані з'явиться вікно з повідомленням про це. Натисніть у ньому кнопку «Готово» і вийдіть з програми майстра. Знайдіть на робочому столі комп'ютера значок браузера Opera (велика червона буква «О») і запустіть програму подвійним клацанням мишки. За замовчуванням у вас спочатку завантажиться сторінка сайту розробників з інформацією про можливості браузера і його опціях. Якщо ви раніше ніколи не працювали з цією програмою, прочитайте запропоновані відомості. Вони допоможуть вам краще орієнтуватися в програмі і правильно її налаштувати відповідно до ваших потреб.
Щоб відкрити інтернет-адресу та перейти по ньому, потрібна спеціальна програма, яку називають «браузер». На сьогоднішній день створено досить багато браузерів, але по-справжньому популярними вже довгий час залишаються лише деякі. Opera - один з них.
Інструкція
1
Кожен розробник прагне не тільки випустити програму, яка б завоювала визнання користувачів, але і забезпечити можливість завантажувати своє дітище зі офіційного сайту. Для того щоб встановити Opera, вам потрібно перейти на сайт розробника за адресою www.ru.opera.com, де вам на головній сторінці буде запропонована завантаження останньої версії цього браузера.
2
Натиснувши на кнопку "Завантажити", інсталяційний файл буде збережений на вашому комп'ютері. Запустіть його. З'явиться вікно, в якому вам слід натиснути на кнопку «Прийняти і встановити». У кілька секунд програма все зробить сама, навіть не обтяжуючи вас відповідями на питання, куди і що їй потрібно встановлювати, і тут же сама запустить вашу новеньку «Оперу». Все готово!