Як прибрати плаваюче вікно.

Плаваючі і спливаючі вікна, різні порнобанер з'являються у вікнах браузера, якщо відвідувати сайти без використання антивірусної програми і фаєрволла. Часто вони вимагають відправки смс-повідомлень для розблокування екрану. Але є й інші методи позбавлення від даних програм.
Інструкція
1
Виконайте відновлення операційної системи, щоб позбутися від плаваючих вікон. Для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть «Програми», далі послідовно перейдіть по пунктам меню «Стандартні» - «Службові» і виберіть опцію «Відновлення системи». Далі необхідно ввести пароль адміністратора комп'ютера, а також підтвердити його. Буде запущена програма відновлення, яка поверне ОС вихідні установки.
2
Встановіть браузер Mozilla Firefox, щоб запобігти появі плаваючих вікон. Дана програма є безкоштовною, завантажити її можна з сайту виробника за посиланням http://download.mozilla.org/?product=firefox-7.0.1&os=win&lang=ru. Запустіть програму. Для блокування плаваючих вікон вам знадобиться спеціальна надбудова - Adblock Plus. Вона доступна для скачування на сайті Mozilla в розділі "Розширення".
3
Для завантаження даної утиліти перейдіть в браузері за посиланням https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/adblock-plus/, клацніть по кнопці «Завантажити зараз». Після завершення закачування погодитеся з установкою аддона в браузер. Після цього перезапустіть Mozilla Firefox.
4
Видаліть шкідливу програму Adsubscribe, яка викликає появу плаваючих вікон. Для цього необхідно встановити утиліту Unlocker. Далі зробіть видимими всі приховані файли, перейдіть в вікно папки, виберіть меню «Сервис», далі «Властивості папки», клацніть по команді «Вид», перемкніть прапорець на пункт «Показувати приховані файли і папки».
5
Після цього перейдіть в папку Documents and Settings/«Ім'я користувача»/Local Settings/Application Data, клацніть по папці Adsubscribe правою кнопкою миші, виберіть з контекстного меню значок Unlocker, далі з'явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт « Видалити ». Далі перейдіть в редактор реєстру, клацніть «Пуск» - «Виконати», введіть команду Regedit, виконайте «Правка» - «Знайти», в вікні пошуку введіть Adsubscribe, всі знайдені записи видаліть. Перезавантажте комп'ютер.
Багато сучасних сайти мають оригінальні елементи управління. Один з таких елементів - спливаюче вікна, в яких можна розмістити різну корисну інформацію, рекламу, елементи управління, опитування та інше. Створити таке спливаюче вікно досить просто - скористайтеся бібліотекою jQuery.
Інструкція
1
Вставте в код вашої сторінки теги, що додають бібліотеку jQuery. Виглядають дані теги цілком стандартно: script type="text/javascript" src="jQuery.js"/scriptscript type="text/javascript" src="interface.js"/script
2
Додайте в файл стилів css код для створення стилю спливаючого вікна. Вкажіть такі параметри, як position, height, overflow, background-image, background-position, background-repeat, overflow, cursor та інші, які вам можуть знадобитися для оформлення. Ці параметри також можна задати в тезі head, якщо у вас немає в стандартній роботі принципу виділяти для стилів спеціальний файл. Ви можете писати код та іншими способами, використовуючи при цьому різні теги. Як правило, є велика кількість способів написання плаваючих вікон.
3
Вставте код посилання на спливаюче вікно в тіло сторінки, і опишіть сам скрипт відкриття спливаючого вікна. Опишіть функцію для виклику вікна за допомогою стандартних команд show (), TransferTo (), bind () та інших. Намагайтеся поряд з кожною функцією писати для себе не велике опис, щоб не плутатися в коді, так як можна повністю порушити роботу всієї системи.
4
Перевірте код на помилки і відкрийте сторінку в браузері, щоб побачити результат вашої роботи. Для появи спливаючого вікна потрібно натиснути на створену посилання. Надалі можна передбачити автоматичне поява спливаючого вікна. Спливаюче вікно також має володіти різними характеристиками, такими як можливість перетягувати мишею, згортати, розтягувати і, звичайно, закривати. Всі ці характеристики потрібно описати в скрипті спливаючого вікна. Робити плаваючі вікна неважко, головне - знати основи програмування, так як потрібні спеціальні знання для правильного написання коду.