Як намалювати астру.

На землі дуже багато різновидів айстри. Вони розрізняються за кольором і розміром квітки і стебла. А щоб намалювати звичайну садову астру - не потрібно бути художником, є дуже простий спосіб.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, простий олівець, ластик, фарби (акварель або гуаш).
Інструкція
1
Перед тим, як почати малювати, знайдіть і подивіться в інтернеті фотографії та малюнки айстр. Зверніть увагу на будову листя та пелюсток.
2
Розташуйте аркуш паперу вертикально. Визначтеся, будете ви малювати одна квітка на аркуші або декілька, або поставите їх у вазу. Тепер, що стосується квітки. Намалюйте простим олівцем прямий стебло, кілька пелюсток. Використовуйте твердий олівець і не натискайте сильно, щоб олівець не проступав потім крізь фарбу. Пелюстки малюйте різьбленими, злегка схожі на листя дуба. Намітьте нерівною лінією контур самої квітки. Це має бути щось, схоже на хмарку з рваними краями. Видаліть ластиком непотрібні лінії.
3
Начерк квітки готовий. Тепер пора виконати його в кольорі. Наберіть на пензлик зелений колір. Легкими штрихами нанесіть фарбу на олівцем контур стебла. Промийте кисть, і жовтим кольором позначте на стеблі світлу частину. Цим же зеленим кольором так само легкими штрихами обведіть контур листя квітки. Далі залийте контур зеленим кольором - зафарбуйте біле поле обведеного листочка. Промийте пензлик і наберіть трохи жовтого кольору. В деяких місцях на ще не висохлому листочку порисуйте жовтим кольором легкими мазками, щоб надати листочку обсяг.
4
Приступаємо до самого квітці. Вирішіть, якого кольору буде ваша астра. Припустимо, що рожевого. Наберіть на промиту пензлик рожевий колір і обведіть намальований олівцем контур квітки. Тим же кольором залийте обведене простір. Допускається для деякого об'єму нерівне заповнення кольором.
5
Тепер промийте пензлик і наберіть на неї білий колір (білила). Маленькими дугоподібними мазками намалюйте безліч пелюсток айстри, однак, не покривайте рожевий фон повністю. Здалеку виглядатимуть строкаті пелюстки. Просушіть малюнок. Ваша астра готова!