Як налаштувати супутникову антену веселка. розмір дзеркала антени для прийому веселки.

Провайдер « Веселка ТВ» пропонує у своїх пакетах платного супутникового цифрового телебачення канали для перегляду всією родиною. Крім трансляції програм сторонніх виробників « Веселка ТВ» пропонує і продукт власного виробництва під маркою «Клуб 100», такий як "Ілюзіон +", "Російський ілюзіон", "Zоопарк", "Єврокіно" і "Дитячий ". Зона покриття супутника повністю покриває всю територію РФ і країн СНД. Для перегляду каналів необхідно встановити і налаштувати антену для прийому.
Вам знадобиться
  • - лінійний конвертер Ku-діапазону;
  • - супутниковий тюнер з CI-слотом або з можливістю прийому кодування Irdeto 2.
Інструкція
1
Встановіть супутникову антену в місці, де перед нею не буде знаходитися перешкод - стіна висотного будинку або високі дерева. Для прийому сигналу провайдера « Веселка ТВ» знадобиться тарілка діаметром не менше 90 см, супутниковий ресивер (тюнер), який може приймати сигнал в кодуванні Irdeto 2, або має CI-слот для установки карти доступу до цифрових каналів , а також лінійний конвертер Ku-діапазону.
2
Визначте, чи потрапляє ваше місце розташування в зону дії провайдера « Веселка ТВ» і який діаметр антени для прийому сигналу потрібно. Поверніть антену в напрямку супутника ABS 1 75E, 75 градусів с.д. Для цього скористайтеся сайтом www.dishpointer.com, де введіть в рядку пошуку найменування вашого міста чи його географічні координати.
3
Потім на супутниковій карті, виберіть місце розташування вашого будинку і клацніть по ньому. Під рядком пошуку знаходиться меню, що випадає з назвою супутників. Виберіть ABS 1. Зелений промінь покаже напрямок, а в низу будуть вказаний азимут на супутник, кут розташування антени (нахил її дзеркала) і градус повороту конвертера.
4
З'єднайте коаксильного кабелем через F-коннектори конвертер з ресівером, а його з телевізором. Увімкніть тюнер, налаштуйте канал ресивера на телевізорі. Телевізійний провайдер « Веселка ТВ» веде трансляцію з транспондерів: 12548v22000 і 12610v22000, де перша цифра - частота, v - вертикальна поляризація, друга - швидкість потоку.
5
Введіть ці дані в ресивер за допомогою пульта дистанційного керування. Починайте повільно повертати антену вліво-вправо до появи стійкого сигналу, в цей час у віконці налаштуванні каналу на телевізорі буде змінюватися значення якості та потужності сигналу. Зафіксуйте її, поворотом конвертера добийтеся більш сильного значення і закріпіть його. Для більш точного налаштування можна використовувати спеціальні прилади.