Як приховати свій локальний ip.

Анонімність в інтернеті - поняття досить умовне. Навіть якщо при відвідуванні сайтів і форумів ви нічого не пишіть і не залишаєте ніяких своїх даних, інформація про вашому комп'ютері все одно залишається. Ваша IP-адреса, версія операційної системи, тип браузера і багато іншого. Але, звичайно, найбільше інформації надає IP. По ньому можна не тільки дізнатися ваше географічне місцезнаходження, але і докладні дані вашого провайдера, який, у свою чергу, має логи всіх ваших пересувань в інтернеті.
Інструкція
1
Тому так важливо вміти при необхідності приховувати свій локальний IP, підставляючи замість нього зовсім інший. Найпростіший спосіб для цього - скористатися одним з численних анонімних проксі-серверів. Ви можете зробити це двома способами: через анонімний проксі з веб-інтерфейсом або змінивши відповідним чином налаштування свого браузера.
2
Якщо вам потрібно лише переглянути деякі сайти, скористайтеся проксі-сервером з веб-інтерфейсом. Це простіше і зручніше, оскільки подібний проксі-сервер виглядає як звичайна веб-сторінка. Відкрийте вашу улюблену пошукову систему і введіть запит «анонімні проксі». Виберіть будь-яку вподобану посилання з представленого списку. Приміром, www.proxer.ru або www.anonymizer.ru.
3
Знайдіть на сторінці проксі-сервера порожній рядок для веб-адреси і вставте в неї адресу сайту, який бажаєте відвідати. При переході на сайт зверніть увагу, що в адресному рядку перед його адресою з'явився рядок з адресою проксі. Це означає, що замість вашого справжнього IP на посещенном сайті відбився IP-адреса анонімного проксі.
4
Оскільки занадто утомливо кожного разу відкривати сторінку Анонімайзера і вводити адресу конкретного сайту, спробуйте налаштувати свій браузер таким чином, щоб він все відвідувані сайти переглядав через анонімний проксі. Для цього вам знадобляться списки діючих анонімних проксі. У першу чергу зайдіть на сайт за адресою http://www.checker.freeproxy.ru/checker/last_checked_proxies.php. З правого боку знайдіть лист зі списком анонімних проксі: "Anonymous HTTP proxies" "High anonymous (elite) HTTP proxies". Виберіть з них будь на ваш розсуд.
5
Зверніть увагу, що цифри в кожному рядку розділені крапками і двокрапкою. Всі цифри, що знаходяться перед двокрапкою і розділені крапками - це один анонімний IP-адресу. Цифри, що знаходяться після двокрапки, - це номер порту, через який буде здійснюватися з'єднання. Вам знадобляться ті й інші.
6
У головному меню свого браузера знайдіть вкладку «Інструменти» або «Налаштування», а в них вкладку «Додатково» або «Розширені». У підсумку ви знайдете службове підміню «Мережа». Знайдіть у вікні кнопку з написом «Проксі-сервери» або «Використовувати проксі» і натисніть її. Якщо ви працюєте з браузером Mozilla, на вкладці "Мережа" використовуйте кнопку "Налаштувати".
7
У віконці знайдіть рядок з порожніми полями «Проксі» і «Порт». Скопіюйте в рядку анонімного проксі-адреси цифри до двокрапки і вставте їх у полі «Проксі», скопійовані після двокрапки цифри введіть у полі «Порт». Потім натисніть кнопку «Зберегти» і закрийте вікно налаштувань. Тепер при відвідуванні вами будь-яких сайтів буде відображатися не ваш реальний локальний IP-адресу, а той анонімний, що ви ввели в настройки браузера.