Як побудувати панельний будинок.

Панельні будинку відносяться до швидкомонтованих конструкцій, адже принцип будівництва таких будинків простий. Їх збирають за принципом конструктора з виготовлених на заводі панелей відповідно до проекту.
Інструкція
1
Сучасні панелі вітчизняного виробництва виготовляються з цементностружечние плити, якою обшиваються рамні конструкції. Внутрішня частина заповнюється мінеральною ватою. При виготовленні сендвіч-панелей (SIP) за канадською технологією використовуються деревостружкові плити з пінополістиролова наповнювачем. Втім, матеріал плит, так само як і наповнювач, замовник має право вибирати сам.
2
Панельні конструкції, як SIP, так і інші, комплектуються на підприємстві. В їх виготовлення входить внутрішня і зовнішня обробка, установка елементів будинку , вікон, дверей. Тому збірка проводиться з максимальною точністю на вже готовий фундамент.
3
Створення панельного будинку передбачає заводське виготовлення панелей та їх зборку фахівцями. Тут необхідні чіткість і вивірена черговість зведення конструкцій.
4
Будівництво панельного будинку складається з декількох етапів. Спочатку розробіть проекту будинку . На цьому етапі архітектурно-дизайнерське бюро під вашим керівництвом складе для вас проект будинку і вважатиме його вартість.
5
Купіть кроквяні і панельні конструкції по вашому проекту. Ці матеріали виробляються на заводі, і від вас тут уже нічого не залежить, окрім оплати.
6
Одночасно на вибраному вами ділянці починається зведення фундаменту відповідно до проекту, а також прокладка комунікацій.
7
Нарешті, фундамент готовий, готові і панелі з кроквами. Їх привозять на місце транспортом заводу виробника. Потім починається монтаж майбутнього будинку відповідно до проекту. Будується панельний будинок 1-2 місяці.
8
Останній етап - мінімальні оздоблювальні роботи всередині і зовні будинку , підключення комунікацій, прибирання території.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xTIa_aYriXE
Зверніть увагу
Панельні малоповерхові будинки теплі і затишні, не пропускають вологу і вітер, мають естетичний зовнішній вигляд, їх внутрішнє планування влаштована за бажанням хозяіна.Особенно популярно сьогодні будівництво панельних будинків за канадською технологією. І це не дивно. По-перше, такі будинки будують вже років п'ятдесят по всьому світу, Можна сказати вони пройшли перевірку часом. По-друге, будівництво панельних будинків з SIP-панелей виробляється значно швидше. Та й саме будівництво обходиться дешевше.