Як робити трюки на роликах.

Катання на роликових ковзанах - корисний і цікавий спосіб проведення дозвілля, що став дуже популярним в останні десять років. Однак ще більш цікавим і захоплюючим його можуть зробити всілякі трюки , які втілити в життя не так вже й складно, якщо потренуватися.
Вам знадобиться
  • - ролики;
  • - рівний тротуар або спеціальна ролерская майданчик.
Інструкція
1
Перед тим як зробити стрибок вгору, рівно тримаєте своє тіло і в жодному разі не нахиляйтеся набік і не горбьтесь. Завжди пам'ятайте про те, що спина і ноги повинні бути абсолютно в прямому положенні, а під час самого стрибка постарайтеся якомога щільніше притиснути коліна до грудей, щоб не отримати травму. Під час приземлення обов'язково залишайтеся на зігнутих ногах і бажано робіть трюк так, щоб до моменту приземлення знаходитися практично на корточках. Це допоможе вам створити візуальну висоту стрибка і уникнути травми.
2
Коли ви перейшли до закручування, вам варто в момент знаходження в повітрі зберігати тіло в правильному положенні. При закручуванні на 180 градусів спеціально крутитися практично не потрібно, вистачить і просто витягнути вперед праву руку і направляти її вліво, а лівою рукою намагатися торкнуться ролика. Якщо ж ви вирішили закрутитися на 360 градусів, тоді робіть махові рухи обома руками, немов по діагоналі, справа наліво і зверху вниз.
3
Якщо ви вирішили зробити трюк під назвою alleyoop, коли роликами ковзають з боку спини, тоді подбайте, як слід, про свій центрі ваги, адже він повинен припадати на одну з ваших ніг. Якщо все гаразд, тоді відхиляйтеся трохи назад і намагайтеся утриматися в потрібному положенні, в ньому і встрибуйте на трубу або іншу перешкоду і проїдьте по ньому під кутом в 45 градусів.
Зверніть увагу
Особливу увагу приділіть техніці безпеки, не нехтуйте нею і не намагайтеся імпровізувати без належного рівня підготовки, а також подбайте про належне спорядженні. Пам'ятайте, що наслідки можуть бути незворотні.
Корисна порада
Якщо хочете вдало виконати трюк, тоді заздалегідь потренуйтеся без роликів, в звичайному взутті, а також поступально переходите від легких елементів до складніших. Також для гарного результату підготуйтеся психологічно, налаштуйте себе на успіх.