Як зробити зірку з картону.

Відмінне новорічну прикрасу для будь-якої красуні ялинки - це, звичайно ж, зірка. Зірку можна придбати в магазині, а можна виготовити своїми руками, заощадивши при цьому свій бюджет і, виготовивши прекрасну верхівку для своєї новорічної красуні. При всьому цьому використовувати такі зірки можна не тільки в якості верхівки для ялинки, але і в якості прикраси дитячої кімнати або офісного приміщення на Новий рік, 9 травня або 23 лютого.
Вам знадобиться
  • лист рифленого картону, папір, олівець, плоскогубці, ножиці, лак для волосся, бавовняна тканина, яскрава мішура, клей ПВА, скотч, тонка дріт, блискітки або конфетті і невелика паличка в діаметрі 1 см.
Інструкція
1
Візьміть дерев'яну круглу паличку (барабанну, гілку дерева і т.д.) і оберніть її дротом у вигляді спіралі. Потім зніміть акуратно дріт з палички. Таким чином, щоб вийшло свого роду підстава для зірки. Висоту палички рекомендуємо підібрати пропорційно висоті верхівки ялинки.
2
Намалюйте на простому аркуші білого паперу олівцем зірку потрібного розміру. Виріжте ножицями зірку, зробивши, таким чином, трафарет. Обведіть її за трафаретом на рифленому картоні в кількості двох штук.
3
Виріжте з картону заготовки. Має вийти дві форми зірки потрібного розміру. Тепер складіть кожен промінчик навпіл так, щоб були чіткі ізгіби.Отделіте промінчики один від одного точно такими ж вигинами.
4
Складіть зірку таким чином, щоб центр виступав трохи над променями, потім складіть дві форми з картону рифленими сторонами один до одного і вкладіть між складених зірок бавовняну тканину (можна використовувати вату) так, щоб вийшло об'ємне новорічне украшеніе.Склейте за допомогою скотча обидві частини зірки.
5
Намажьте клеєм ПВА всю поверхню своєї вийшла зірки. Посипте на клей блискітки (конфетті). Уважно посипайте, стежачи за тим, щоб вся поверхня зірки була покрита блискітками або яскравими конфетті.Дайте зірці просохнути.
6
Нанесіть на просохла поверхню лак для волосся, Азат приклейте по периметру всього краю смужку мішури.Вставьте підготовлену скручену дріт, закріпивши її вузлом до ігрушке.Прімерьте зірку на ялинку. При цьому зірка може бути, як верхівкою, так і просто ялинкової ігрушкой.Откусіте за допомогою плоскогубців зайву дріт.