Як перевірити ксенонової лампи.

Ксенонові лампи - це газорозрядні лампи з підвищеною інтенсивністю випромінювання. Вони давно значаться в списку самого розкуповують електрообладнання використовуваного додатково для тюнінгу авто. Чи можна перевірити якість такої лампи?
Інструкція
1
При купівлі автомобіля з ксеноновими лампами, переконайтеся в їх якості. Підійдіть до вибраного авто і уважно придивіться до фар. Звичайно, у Жигулів не може бути заводських фар з ксеноном, так як вони не планувалися на такі моделі спочатку. Якщо господар продаваної машини переконує вас, що на його моделі стоїть справжній ксенон - не вірте.
2
До іномарці придивляйтеся ще уважніше. Якщо модель нова, значить ксенонові фари повинні бути обов'язково з омивачами, адже при забрудненні скла вони значно втрачають свою ефективність. Також вони забезпечуються автоматичним коректором, який сам регулює висоту променя освітлення в залежності від завантаження авто. Щоб перевірити його наявність, качніть автомобіль або придивіться, як поводиться автомобіль при запуску. Згідно з новими стандартами обов'язкова наявність автоматичного коректора виключено, але його присутність підтверджує заводську установку ксенону.
3
За відсутності омивача фар і автоматичного коректора, перевірте відповідність фари і лампи. Обов'язково при установці ксенонової лампи повинна бути відповідна фара. Підтвердженням цьому є спеціальне маркування. Уважно огляньте все скло фари. Якщо на ньому не побачили знаків, відповідних позначенню ксенону, тоді уважно вивчіть корпус фари, попередньо відкривши капот. Перша буква D на маркуванні позначає, що це фара для ксенонової лампи. Якщо ви побачили букву Н - то це означає, що фара виготовлена для галогенною лампи, і використовувати її для ксенону не можна.
4
Щоб перевірити працездатність ксенонової лампи, переставте на час блок розпалу зі справною на ту, яка згасла. Якщо фара знову запалилася, значить з нею все гаразд, а несправний блок розпалу. Якщо ж не запалився - то доведеться купувати нову.
Корисна порада
Врахуйте, що при придбанні автомобіля зі звичайними фарами, всередині яких встановлені ксенонові лампи, необхідно привести все у відповідність, тобто встановити звичайні лампи замість ксенону. Тому що при перевірці інспектором ДАІ на вас може бути накладено штраф або навіть можливе позбавлення прав строком до року.