Як зробити рибальський екран. Рибальський екран своїми руками.

Рибальський екран - маленька саморобна віконниці мережу, яка в побуті названа нехитрим словом «телевізор». Назва таке ця мережа отримала через те, що за формою своєї вона нагадує плоский телевізор.
Інструкція
1
Сам екран є нескладний механізм. Спочатку робиться каркас телевізора - прямокутна рамка. Сторони її повинні досягати в середньому 1,5-2 метра в довжину. Верхню частину екрану можна зробити зі звичайної рейки або дерев'яного бруска. Нижню - з палиці потяжелее (можна також використовувати рейку) .Верхняя і нижня складові екрану забезпечують надійну його фіксацію в стоячій воді і на невеликій течії.
2
На готову рамку кріпиться мережеве полотно за допомогою міцної нитки. Нитка потрібно закріпити на початку палки (рейки) і почати накидати осередки на нитку і прив'язувати до палиці. Тут варто пам'ятати, що, чим менше товщина нитки сіткового полотна, тим більше риби можна зловити. Більш уловисті мережі з волосіні, але вони не так довговічні. Сетное полотно виготовляється з плетеного шнура або крученого веревкеКаждую комірку полотна підв'язують до краю по спіралі. Нитка протягується від верхньої частини до нижньої, не пропускаючи жодного одну комірку, видовжуючись, тим самим, в пряму лінію. Мережа працюватиме тим ефективніше, чим менше натяг сіток. Також довжина нитки між верхом і низом буде безпосередньо залежати від висоти риболовного екрану.
3
На сантиметр від краю рейок з двох сторін потрібно зробити петльові вузли для закріплення кінців екрану і сетной нитки.
4
До нижньої частини зібраного полотна кріплять вантаж. У верхній частині зазвичай прикріплюють волосінь з поплавком. Він знаходитиметься на поверхні води і вказувати, що попалася риба. Можна встановити жорсткий поплавок у вигляді просушеної і пофарбованої водостійкою фарбою палки.
5
Рибальський екран встановлюється двома способами: опускається на волосіні або мотузці з човна або закидається з берега. На одному з кінців екрану прив'язують довгу мотузку, за допомогою якої конструкцію можна легко витягнути на берег.Еслі встановлюють декілька рибальських екранів, обов'язково мітять яким-небудь способом місце, де вони розташовані, щоб потім їх було легко знайти.
Корисна порада
дрібновічковими мережі (з вічком менше 20 міліметрів) використовують для лову дрібної риби. Чим крупніше мережу, тим більших розмірів риба може попастися. Рибальський екран рідко використовують як самостійну снасть. Зазвичай він виконує допоміжні функції.