Як зробити фоторамку з картону. Як зробити фоторамку своїми руками з картону.

Ексклюзивна фоторамка, зроблена своїми руками, може стати хорошим предметом інтер'єру і креативним подарунком для близької людини. Зробити оригінальну і гарну рамку дуже просто: для цього необхідно лише наявність безмежної фантазії і мінімум матеріалів.
Вам знадобиться
  • - щільний картон;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - декоративні елементи.
Інструкція
1
Візьміть аркуш картону і виріжте з нього два прямокутника. Щоб рамка виглядала гармонійно, її ширина не повинна бути менше трьох сантиметрів. Помістіть фотографію в центр одного з прямокутників і обведіть її контур. Відступите вглиб контуру на 2-3 міліметра і проведіть ще один. З цього контуру виріжте віконце для фотографії. Придумайте цікавий декор для зовнішньої сторони заготовки. Відступите кілька міліметрів від краю заготовки і нанесіть клей на її внутрішню сторону. Щоб помістити фотографію в рамку, не склеюються верхні частини картонних прямокутників.
2
Підготуйте нетовсте скло, щоб запобігти запилення і деформацію фотографії. За його розміром виріжте прямокутник з щільного картону . Приклейте на нього фотографію, зверху покладіть скло. З щільної тканини або паперу виріжте смужки шириною близько 6 сантиметрів і завдовжки, що збігається зі сторонами основи. Щоб їх кінці не утворювали на стиках подвійну товщину, зріжте куточки смужок. Зігніть смужки вздовж і приклейте їх таким чином, щоб одна половина виявилася на лицьовій стороні, а інша - на тильній. Висушіть рамку під пресом.
3
Приклейте до тильної сторони рамки картонну опору або прикріпіть колечко, за яке її можна буде підвісити. Для цього візьміть відрізок тасьми і наклейте зверху шматочок щільного паперу. Щоб зробити більш надійний спосіб підвіски, візьміть смужки тонкої жерсті і зігніть з них три гачка. Готову рамку затисніть цими гачками в трьох місцях і Протягніть через них рибальську волосінь або шнур.
Корисна порада
Як декор можуть виступати зерна кави, бісер, ґудзики, фольга, кольоровий папір, тканину, черепашки, штучні квіти і камені. Замість кавових зерен можна використовувати пісок, гальку, рис або фасоль.Чтоби рівномірно нанести фарбу на рамку або її декоративні елементи, скористайтеся аерозольним балончиком. Міцно прикріпити декор до будь-якої поверхні можна за допомогою швидко висихає і не залишає слідів клею-пістолета.