Як налаштувати вбудований модем на ноутбуці. Вбудований модем в ноутбуці.

Дуже часто буває, що на комп'ютері або ноутбуці є яке-небудь обладнання, яке просто підключено, але на нього не встановлені драйвера і не проведені потрібні налаштування. Особливо це стосується модемів у випадках з встановленою операційною системою.
Інструкція
1
Перевірте, чи є ваш модем у списку пристроїв, видимих системою. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер», правою кнопкою миші клацніть по вільному від значків простору, виберіть пункт «Властивості». У вас з'явиться невелике вікно з декількома вкладками, виберіть «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв».
2
У списку наявного у вас обладнання подивіться, чи є там модем. Якщо ви не знайдете його там. Значить, на нього просто не встановлені драйвера.
3
Вставте у привід диск з програмним забезпеченням для материнської плати або модему (якщо такий є окремо). Відкрийте «Панель управління», виберіть пункт меню «Установка устаткування». У вікні, виконайте пошук підключених до комп'ютера пристроїв. Після цього майстер установки обладнання видасть вам список знайденого «заліза». Виберіть у ньому ваш вбудований модем, натисніть на пункт «Встановити програмне забезпечення».
4
Оберіть установку з вказаного місця і далі за допомогою кнопки «Огляд» вкажіть шлях до диска з драйверами. Виконайте інсталяцію програмного забезпечення, перезавантажте комп'ютер і перевірте наявність обладнання в диспетчері пристроїв. Зверніть увагу, що деякі моделі модемів вимагають установки спеціальних програм для їх подальшої настройки, найкраще прочитайте додаткову інформацію в інтернеті конкретно про вашому пристрої.
5
Якщо у вас не вийшло встановити програмне забезпечення на внутрішній модем за допомогою диска з драйверами, спробуйте вибрати інсталяцію обладнання через інтернет. Для цього запустіть майстер установки устаткування, дозвольте йому підключитися до мережі і виконати автоматичний пошук і установку драйвера на ваше обладнання. Після цього також перевірте, чи став відображатися внутрішній модем в списку диспетчера.
6
Якщо у вас як і раніше виникають проблеми з установкою програмного забезпечення на внутрішній модем, спробуйте проконсультуватися зі службою технічної підтримки, можливо, він просто несправний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bAs9LPTa_kc
Зверніть увагу
У ноутбуці може перебувати відразу кілька різних модемів.
Корисна порада
Вивчіть специфікацію вашої моделі модему і ноутбука в інтернеті.
Нерідко можна зіткнутися з ситуацією, коли в мобільних комп'ютерах присутні ненастроєного і неактивні пристрою. Найчастіше дана проблема виникає після самостійно перевстановлення операційної системи.
Вам знадобиться
  • - диск з драйверами;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що потрібний модем справний і визначений операційною системою. Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер» в меню «Пуск». Перейдіть до поля «Властивості».
2
Після запуску нового меню перейдіть за посиланням «Диспетчер пристроїв». Вона буде відображена в лівій колонці. Знайдіть серед іншого обладнання внутрішній модем. Цей пристрій буде відзначено знаком оклику.
3
Вставте у привід диск, що містить драйвери і програмне забезпечення до материнської плати та іншим пристроям. Відкрийте панель управління і перейдіть в підменю «Обладнання та звук».
4
Виберіть посилання «Додавання пристрою». Зачекайте, поки система виконає сканування неактивного обладнання. Після появи в списку потрібного модему виділіть цей пристрій лівою кнопкою миші та натисніть кнопку «Далі».
5
Якщо система не зможе автоматично встановити драйвери, виберіть ручний режим інсталяції файлів. Виберіть папку, розташовану на вставленому диску і натисніть кнопку Ok.
6
Дочекайтеся оновлення драйверів для модему. Іноді це дозволяє лише активувати пристрій. Для налаштування внутрішнього модему використовуйте спеціальну програму. Встановіть її з описаного диска. Ви також можете відвідати сайт розробників ноутбука і завантажити звідти потрібну програму.
7
Після інсталяції програмного забезпечення перезавантажте комп'ютер. Перевірте можливість підключення до бездротових мереж. Якщо дана функція як і раніше недоступна, запустіть встановлене додаток і налаштуйте параметри роботи модему.
8
При роботі з Wi-Fi модулем розумніше відключити деякі опції, що впливають на режим електроживлення. Відкрийте меню налаштувань плану харчування. Знайдіть поле «Параметри безпроводового адаптера».
9
У підменю «Режим енергозбереження» виберіть пункт «Максимальна продуктивність». Якщо ви часто використовуєте ноутбук поза приміщенням, активуйте режим енергозбереження при роботі від батареї.