Як купити ноутбук в кредит.

Купівля ноутбука в кредит має свої особливості і відмінності від звичайної процедури придбання. Дуже часто оформити кредит на техніку можна прямо в магазині, якщо там є представники банків або у продавців є право на видачу кредит а від імені кредит ної організації.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - копія трудової книжки;
  • - довідка про доходи (перелік документів варіюється залежно від вимог кредитної організації).
Інструкція
1
Визначтеся у виборі купується моделі ноутбука відповідно до його подальшому використанням - робота, навчання, ігри і т.д. Перегляньте прайс-листи кількох продавців комп'ютерної техніки, ознайомтеся з усіма проведеними рекламними акціями і наданими знижками.
2
У магазині ознайомтеся з обраним товаром, послухайте рекомендації продавців. Після цього вас направлять до кредит ному консультанту, тому майте при собі потрібні документи. Їх перелік можна подивитися на офіційних сайтах банків.
3
Оформіть заявку на отримання кредит а на ноутбук і дочекайтеся, поки працівник банку отримає відповідь системи. Зазвичай ця процедура займає не більше 20 хвилин. Зверніть увагу, що у вашої заявки мало шансів, якщо у вас погана кредит ная історія, стаж роботи менше півроку, ваш вік менше 21 років та інше.
4
Якщо в магазині є кілька представників від різних банків, оформіть заявку і у них, оскільки це не тільки збільшує шанси на отримання кредит а, але й надає вам можливість вибору найбільш оптимальних умов його отримання . Заявки в більшості своїй обробляються системою. Майте на увазі, що якщо ви отримали відмову, то в багатьох банках ви можете звернутися за кредит ом тільки після закінчення певного кількості часу. Також важливу роль відіграє бесіда з кредит вим консультантом, будьте з ним гранично ввічливі.
5
Якщо вашу заявку схвалили, укладіть договір з банком і потім, з наявними документами, виконайте оплату покупки ноутбука на касі. Якщо протягом гарантійного терміну відбудеться поломка ноутбука і знадобиться не просто ремонт, а повернення грошей (обмін товару також розглядається як повернення грошей), продавець зобов'язаний вам повернути всю сплачену суму в повному розмірі.
6
Якщо у вас є доступ до інтернету, пройдіть процедуру подачі заявки на покупку в режимі он-лайн, щоб просто дізнатися, чи схвалять її, і які при цьому будуть умови користування кредит ом. Для цього просто знайдіть в меню сайту банку відповідний пункт, введіть дані і подивіться результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ilB1QKgfuCA
Зверніть увагу
Оформляючи кредитний договір, обов'язково читайте його повністю з усіма виносками.
Корисна порада
Спробуйте запитати кредит на покупку відразу в декількох банках, щоб вибрати найбільш вигідний для себе варіант.