Як малювати дерева аквареллю. Як намалювати крону дерева.

Займаючись з дітьми малюванням, батьки часто стикаються з проблемою, що самі не знають, як намалювати той чи інший предмет. Наприклад, як малювати дерева акварельними фарбами, щоб вони були максимально схожі на натуральні. Зазвичай діти малюють дерево досить примітивно, але можна показати їм кілька простих прийомів, які в майбутньому допоможуть їм розвиватися далі.
Інструкція
1
Отже, щоб провести з дитиною урок під назвою «Малюємо фарбами дерево», спочатку самостійно вивчіть описані нижче пріеми.Дерево завжди починайте малювати з землі. Неправильно починати промальовування дерева зі стовбура. Земля потрібна йому так само, як голові потрібна шия. Малюйте не гладко газон, а більш рельєфну кам'янисту землю, з промальованими скелястими лініями. Використовуйте глибокі чисті кольори, не надто розбавляйте їх, щоб не надавати фарбі прозорості.
2
Далі намалюйте стовбур у вигляді звичайної зігнутої лінії. Для цього використовуйте широку кисть і коричневу фарбу. Більш тонкими штрихами додайте кілька скелетних гілок. У наслідок вони послужать вам основою для крони дерева. Пам'ятайте, що хвойні дерева повинні мати більш прямий стовбур, а їх основні гілки - схилятися до землі. Гілки чим товще, тим вони нижче.
3
Якщо ви вирішили малювати березу, спочатку намалюйте один ствол у вигляді рогатки, з двома основними гілками, або два поруч стоять стовбура. Тут уже стовбури будуть більш гнучкими, ніж у першому випадку. Їх кінці направляйте всередину. У таких дерев малюйте менше гілок, зате крону згодом вам потрібно буде зробити пишною.
4
Далі приступайте до промальовуванні гілок. Для цього візьміть тоненьку пензлик і починайте промальовування з найбільш тонких гілочок. Не забувайте, що у листяних дерев гілки ростуть вгору. Пам'ятайте, що чим ретельніше ви проробите основу дерева, тим легше вам буде потім намалювати крону.
5
Не забувайте, що листяні дерева мають більш густу і світлу крону, ніж хвойні. Візьміть знову товсту кисть, наберіть на неї зеленої фарби необхідного відтінку (залежно від типу дерева) і заповніть всі проміжки між гілками. Якщо акварель, яку ви використовуєте, має напівпрозору структуру, накладайте шар фарби прямо поверх гілок. Головне, завжди чекайте, поки попередній шар фарб повністю висохне.
6
Тепер, щоб зробити дерево об'ємним, а не плоским, зробіть крону більш колоритною. Для цього змішайте коричневий колір із зеленим і трохи відтінятимете контур крони. Після цього сумішшю з зеленого і жовтого кольорів пройдіться по центру крони.