Як відключити режим гібернації.

Режим гібернації передбачений для того, щоб у той час, коли користувач відсутній за комп'ютером довгий час, можна було б звести енергоспоживання до мінімуму. Іноді цей режим створює деякі складності. Щоб дізнатися, як його відключити, читайте далі.
Інструкція
1
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», замет «Панель управління». У вікні двічі клацніть по іконці «Електроживлення». Перед вами з'явиться вікно. Щоб відключити режим гібернації в лівій його частині клікніть по посиланню «Налаштування переходу в сплячий режим». Перед вами з'явиться вікно, де ви зможете налаштувати тривалість періоду неактивності, після закінчення якого, система автоматично перейде в сплячий режим. Щоб відключити режим зовсім, виберіть пункт «Ніколи».
2
Клацніть по посиланню «Змінити додаткові параметри». Це вам знадобиться для зміни тонких налаштувань, таких як зміна режимів електроживлення, які задають поведінку системи відповідно до різними ситуаціями, зумовлюють необхідність переходу в сплячий режим, а також встановлюють таймер для виходу системи зі сплячого режиму.
3
Вимкніть режим гібернації, щоб звільнити простір на своєму жорсткому диску. Коли система переходить в цьому режим, вона автоматично резервує досить великий простір для різного роду операцій. Якщо даний режим відключити, то місце, займане файлами hiberfill.sis можна буде звільнити. Щоб зробити це, виконайте наступні дії.
4
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», потім виберіть пункт «Програми», в ньому знайдіть пункт «Службові» і нарешті «Очищення диска». Перед вами з'явиться вікно. Встановіть прапорець навпроти «Очищення файлів режиму гібернації" і натисніть Ок. Таким чином ви видалите файли і вимкніть режим гібернації.
5
Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати». Перед вами з'явиться вікно з командним рядком. Щоб відключити режим гібернації в командний рядок впишіть наступне: powercfg-H OFF. Після цієї команди режим гібернації буде відключений. Зробіть очищення диска відповідно до вказівок попереднього пункту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G6gQ3ULq_4U